Left 4 Dead 1 Oynama Şansım Varmı Arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
Left 4 Dead 1 Oynama Şansım Varmı Arkadaşlar
2 gb ram ve 256 mb onboard ekran kartım var oyunu çalıştırır mı? Benim için grafik kalitesi önemli değil düşük ayarda bile oynayabilirim bu duruma alışığım :)

Uhops

Uhops

Üye
Açar. :)

Uhops

Uhops

Üye
Ayarları düşürdün mü?
Gelişmiş ayarları falan...

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
evet lowda

1996yb

Üye
Ekran kartın zaten oyun için deil masaüstü için her oyunda kasar o en iyisi ekran kartı al.

• Beğen
Tepkiler: Van Hohenheim
Tarık Sabırman

Tarık Sabırman

Üye
Bence bilgisayarına küçük sürprizler yap.

• Beğen
Tepkiler: Van Hohenheim

1996yb

Üye
Gta san andreası low da oynuyorsundur kesin her oyunda low da oynarsın 70 tllik ekran kartı al kurtul bence kaldırırmı derdinden.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
Gta san andreası low da oynuyorsundur kesin her oyunda low da oynarsın 70 tllik ekran kartı al kurtul bence kaldırırmı derdinden.
mediumda oynuyorum. 70 tlye hangi ekran kartı var

sekinardi

sekinardi

Üye
512 ekran kartıyla istediğini oynarsın. Zaten çokta yüksek istemez Left 4 Dead

1996yb

Üye
Arkadaşa üzülüyorum kaç yıllık oyunları kaldırırmı diye soruyor tokatta oturuyorsan benim masaüstü var leptop alınca bi köşede duruyordu ekran kartı nvidia 1 gb onu kasadan sökerim cd siyle sana 50 tlye elden verebilirim kardeş istersen

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşa üzülüyorum kaç yıllık oyunları kaldırırmı diye soruyor tokatta oturuyorsan benim masaüstü var leptop alınca bi köşede duruyordu ekran kartı nvidia 1 gb onu kasadan sökerim cd siyle sana 50 tlye elden verebilirim kardeş istersen
saol kardesim tokatta oturmuyorum. yaza laptop alıcam zaten kurtulcam bu durumdan
512 ekran kartıyla istediğini oynarsın. Zaten çokta yüksek istemez Left 4 Dead
mb önemli değil

Üst Alt