Tavsiye League Of Abilities Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

R.E.M.

R.E.M.

Üye
    Konu Sahibi
League Of Abilities Uygulaması
Merhaba,
Bu uygulamamız dönemin en çok oynanan online oyunu olan League of Legends'in şampıyonlarının yeteneklerini gösteren OFFLINE şekilde videolarıni izleyebileceğiniz ve ana sayfada haftalık güncellenen "Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu" nu görebileceğiniz uygulamadır.

Yeni özellikler için çalışmalarımız devam etmekte.

Kapasitesi çok fazla olduğunu söylediğinizi duyar gibiyiz. Haklısınız fakat bu uygulamanın amacı OFFLINE videoları izleyebilmek olduğu için 500 üzeri video içermektedir. Videolardan dolayı kapasite artmiştır.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Eline sağlık dostum . Ama bundan ziyade bi build veya jungler timer daha faydalı olabilir.Build uygulaması gibi bi fikrin varsa bende yardımcı olabilirim hatta :)

R.E.M.

R.E.M.

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık dostum . Ama bundan ziyade bi build veya jungler timer daha faydalı olabilir.Build uygulaması gibi bi fikrin varsa bende yardımcı olabilirim hatta :)
Tesekkur ederiz dostum. Build uygulamasi markette vardi sanirim bu yuzden simdilik boyle bir dusuncemiz yok. Eger olursa burdan seninle irtibata gecebiliriz neden olmasin :)

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Sampiyon ve kostum indirimlerini koyarsaniz da faydali ve guzel olabilir
Bu arada elinize saglik

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Tesekkur ederiz dostum. Build uygulamasi markette vardi sanirim bu yuzden simdilik boyle bir dusuncemiz yok. Eger olursa burdan seninle irtibata gecebiliriz neden olmasin :)

Güncel yok maalesef

Üst Alt