• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

le disko güzel bi müzik tavsiye ederim!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

aspıre

Üye
    Konu Sahibi
le disko güzel bi müzik tavsiye ederim!!!!!!!!!!
3.97mb

indir:::::::::::::::::::::::::::::::::.

• Beğen
Tepkiler: modelisselim

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
gardaş bu ne ya? her muzıge bir konu acıyorsun:( olmaz böyle birşey...Kirlilikden öteye gtmez;)

aspıre

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeş kusura bakma daha yeni yeni öreniyorum ileriki zamanlarda öğrenerim

--------------- Ekleme ---------------

ya kardeş ziplicektim ama tam olmadı hem ayda yılda bi coştum biraz müzik paylaşalım dedim kursağımda bıraktım hem arkadaştan yeni 500 kısa mp3 geldi ama paylaşmıcam kendimde saklı kalsın biz paylaştıkcak forum çöpe dönüşüyouş ok bi daha paylaşmıcam zaten byyyyyyy

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Söylediğimde alınacak birşey yok;) Söylediğim doğru olan birşey..Benim açtığım konuları dikkatle incelemeni tavsiye ediyorum..Birşeyler Dikkatini çekecektir...Benim 550 eklentim var..Ben hepsine böyle tek tek konu açarsam sence ne olur;) Düşünelim biraz..

iyi forumLar

aspıre

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeş bunun kotalı kullanıcısı var bende 4gb öle müzikleri tek bi zipte indirirsek kota dolar o yüzden kotalı kullanıcıları düşünelim ben seni biliyom forumda gördüm eğer bana öğretirsen bende seninki gibi yaparım

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Dosya ekleme yetkisi isteğinde bulunman gerekiyor kardeş öyle ekleyebilmen için ;)

rapche26_93

Üye
güzelde indiremiorum ben!!!!!!!

abidal

Üye
Birader şarkıyı indirdim....
Açtım Dinledim....
Tek Kelimeyle.....
Hayatımda Duyduğum EN İĞRENÇ SIKICI DİSKO MÜZİĞİ'ni gördüm...ama genede bunun gibi bir şeye vakit harcamışsın saol diyecem ama kulaklarım el vermiyo :D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:

mehmet2112

mehmet2112

Üye
Birader şarkıyı indirdim....
Açtım Dinledim....
Tek Kelimeyle.....
Hayatımda Duyduğum EN İĞRENÇ SIKICI DİSKO MÜZİĞİ'ni gördüm...ama genede bunun gibi bir şeye vakit harcamışsın saol diyecem ama kulaklarım el vermiyo

müso

Üye
la bun e böle kulağğım
bu nası bişi ya

djzeki9

djzeki9

Üye
inşallah güzeldir

aktarm

Üye
arkadaşlar dj ibrahim çelik i tavsiye ederim

sexyjackal