LCG Uygulamalarında Mod Yapmak İsteyenler İçeri[Resimli]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
LCG Uygulamalarında Mod Yapmak İsteyenler İçeri[Resimli]
Arkadaşlar. Nabersiniz? Neyse daha fazla uzatmadan konuya geçeyim. :D

Görmüşsünüzdür Yok "X-Plore'den ek dilleri çıkardım" yok "Vista ikonları ekledim" diyen artizleri.(Sözüm Meclisten Dışarı.) Şimdi bunları yapmayı öğreneceğiz.

Bu yöntem telefonumdaki tüm LCG uygulamalarında çalıştı.(X-Plore, Jukebox , SmartMovie, Slick , Photobook vb.)

Öncelikle X-Plore'a ihtiyacımız var.

Sonra X-Plore'dan düzenleyeceğimiz LCG uygulamasını System/Apps Dizininden buluyoruz.
Uygulama klasörünün içinde .dta uzantılı dosya olacak. Önce onu yedeklemenizi tavsiye ederim.

Hex'ine bakın bi' ilk satırında "PK" var. Bu demek oluyor ki aslında bu bir .zip dosyası.

Yeniden adlandır seçeneği ile sonundaki .dta'yı .zip yapıyoruz.

Sonra bir dizine çıkartıyoruz. Gördüğünüz gibi dil dosyaları resimler vb. Burada.

Neyse resimleri vb. düzenledikten sonra o klasörü .zip yapıyoruz. Uzantısını .dta yaptıktan sonra aynı isimle uygulama dizinine atıyoruz. Tamamdır.

Not: Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.

Eğer teşekkürü hak ettiysem teşekkürü hak etmişimdir :D

serinaga

serinaga

Üye
öncelikle çook :tşk:
Hımmmm çok kolaymış yaw aslında ama bilmeyince olmuyo işte. Peki bişiy soracaam SPB mobile shell ikon yapısını da bu yada buna benzer yöntemle değiştirebilir miyiz acebaaa ?

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle çook :tşk:
Hımmmm çok kolaymış yaw aslında ama bilmeyince olmuyo işte. Peki bişiy soracaam SPB mobile shell ikon yapısını da bu yada buna benzer yöntemle değiştirebilir miyiz acebaaa ?

Bahsettiğin uygulama sanırım android için. Androidde program editlemek zaten en kolayı.

serinaga

serinaga

Üye
Bahsettiğin uygulama sanırım android için. Androidde program editlemek zaten en kolayı.

Yok yaw android için değil. S^3 için, C7'de SPB Mobile Shell kullanıyorum bazı iconlar saçmalıyor, onları düzeltmek için ...

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Yok yaw android için değil. S^3 için, C7'de SPB Mobile Shell kullanıyorum bazı iconlar saçmalıyor, onları düzeltmek için ...

Dostum o uygulamayı hiç kullanmadım da, bazı firmalar bu tür dosyaları app'nin içine, bazıları mbm dosyalarına bazıları ise böyle basit yöntemlerle saklıyor. Sen de uygulama dosyalarını araştır. Kurcala. Hex'e falan bak. Icon'ların nerede saklandığını bulursun.

- - - Eklendi - - -

Bu arada birşey sormak istiyorum. Resimler sizde gözüküyor mu? Bende dün gece gözüküyordu ama şimdi gözükmüyor?! Galiba resimlerimi sildiler. Ressim.Net'e yüklemiştim. Hangisine yüklemeliyim?

- - - Eklendi - - -

Tamam. Resimler yenilendi.

yunus5055

yunus5055

Üye
Vay anasını be :) adam biliyo abi .. Yeni birşey öğrenmiş olduk saol ... Şu Pk başlangıcının zip olduğunu bilmiyordum .. Bu iyi oldu ...

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Vay anasını be :) adam biliyo abi .. Yeni birşey öğrenmiş olduk saol ... Şu Pk başlangıcının zip olduğunu bilmiyordum .. Bu iyi oldu ...

Tecrübe konuşuyo beyler :D
Yunus tanıdın mı beni?

vedat21salat

Üye
Kardeş rice etsem o tema yı paylasırmısın linki unut ma xp gibi olan temayi simdiden tşkr

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
:D :p

- - - Eklendi - - -

Temayı isteyen arkadaş tıklasın ama önce .rar'dan çıkarması lazım. Telefonda X-Plore, Pc'de WinRar ile yapabilir.
Direk Link:

:p

yunus5055

yunus5055

Üye
Win7 de kendisinden winrar olmuyomuki ? .. Driverlarin birinde mutlaka olmalı .. Yoksada konulmalı yani :kıskıs:

bayramish

bayramish

Üye
lcg uygulamalarını da paylaşabilir misin :D

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
lcg uygulamalarını da paylaşabilir misin :D

Ayıp ettin kardeşim de forumda var hepsi. Olmasaydı tabii ki paylaşırdım. Sana hangisi lazım söyle de paylaşalım :D

- - - Eklendi - - -

Win7 de kendisinden winrar olmuyomuki ? .. Driverlarin birinde mutlaka olmalı .. Yoksada konulmalı yani :kıskıs:

Pc'de WinRar yüklü gelmez. Kendin parayla satın alıp yüklersin. Ya da kırılmış uygulamaları kullanırsın.(Çoğunluğun yaptığı gibi) :p
Ama WinRar'ın driverlerle ilgisi yok. Driver aygıt sürücüsü yazılımı demek :p

vedat21salat

Üye
kardeş o tema 6600 uymadı ya 6600 yüklemek istiyom rica etsem s60v2 olanı var paylaş tşkr simdiden

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
kardeş o tema 6600 uymadı ya 6600 yüklemek istiyom rica etsem s60v2 olanı var paylaş tşkr simdiden

Dostum ben N70 kullanıyorum ben o da s60v2 ama ona uyuyor? Yani yapacak bişey yok kusura bakma. :(

juristokrat

juristokrat

Üye
saol

yunus5055

yunus5055

Üye
Ayıp ettin kardeşim de forumda var hepsi. Olmasaydı tabii ki paylaşırdım. Sana hangisi lazım söyle de paylaşalım :D

- - - Eklendi - - -

Pc'de WinRar yüklü gelmez. Kendin parayla satın alıp yüklersin. Ya da kırılmış uygulamaları kullanırsın.(Çoğunluğun yaptığı gibi) :p
Ama WinRar'ın driverlerle ilgisi yok. Driver aygıt sürücüsü yazılımı demek :p

La bilmiyodumya iyiki söyledin :p ... Benim kastettiğim pc format sonrası bile bazı özellikleri gelmeli .. Nasıl usb portlari sistemle çalışıyorsa kendiliğinden zip ve rar dosyalarıda açmalı yani :kıskıs:

- - - Eklendi - - -

... O değilde tema güzel oldu sevdim bunu :) ... Tek sorun xplorenin simgesini sevmedim .. Diğer simgeler güzel olduda ... Nasıl değiştiririz bunu geri ... Aif değiştirdim olmadı başka bi yolu varmı .. Temalardan değiştir demeyin onu düşünemeyecek kadar saf değiliz :) ... Sadece xplore değişmeli ...

bayramish

bayramish

Üye
ben jukeboxun f.ull ve son versyonunu bulamadım denedim bir kaç tane olmadı kardeş :D varsa onu paylaşabilirsin zahmet olmayacaksa.

yunus5055

yunus5055

Üye
Ben lcg v2.14 kullanıyorum şu an .. En yenisi 2.76 olması gerekiyordu sanırım .. Net radyo özelliği bile var fakat pro bi türlü kayıt olmuyo .. Elimde kod var giriyorum kayıt başarılı diyo .. Çıkıp girince tekrar kayıt istiyo filan .. Bende eski sürüm takılıyorum sorunsuz ışte ..

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi

Önemli değil kardeş.

- - - Eklendi - - -

La bilmiyodumya iyiki söyledin :p ... Benim kastettiğim pc format sonrası bile bazı özellikleri gelmeli .. Nasıl usb portlari sistemle çalışıyorsa kendiliğinden zip ve rar dosyalarıda açmalı yani :kıskıs:

- - - Eklendi - - -

... O değilde tema güzel oldu sevdim bunu :) ... Tek sorun xplorenin simgesini sevmedim .. Diğer simgeler güzel olduda ... Nasıl değiştiririz bunu geri ... Aif değiştirdim olmadı başka bi yolu varmı .. Temalardan değiştir demeyin onu düşünemeyecek kadar saf değiliz :) ... Sadece xplore değişmeli ...

Tema güzel evet. Ama onun simgesini değiştirmenin tek yolu temanın .mbm dosyaları var. Onu çıkartıp X-Plore simgesini değiştirmen lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt