=> LCG Jukebox'ta Türkçe Radyo Keyfi

Sponsorlu Bağlantılar

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
=> LCG Jukebox'ta Türkçe Radyo Keyfi
Merhaba arkadaşlar.Artık LCG jukebox'u rahatlıkla kullanabileceksiniz.Bu yöntemle internetten radyo da dinleyebilirsiniz.Hem de hata vermeden.Özellikle mobil internet paketi olanlar için dikkat.
1.Programla birlikte %100 çalışan 31 Türk radyo kanalı vereceğim size.
2.Programın bir de 'i var.Bilgisayarınızdan 'i açın.Telefonunuzun imei kodunu girin.Size bir şifre verecektir.Işte o şifreyi hayatınız boyunca saklayın.Çünkü o şifre ile tüm jukebox'ları kırıyoruz.Programı fu.l.l yapmak için hep o kodu kullanacağız yani.
3.Önemli bir nokta.Programı kapatmak için x-plore'yi kullanacağız.Programdan normal şekilde çıkmayın.Yoksa her seferinde internet onayı ister.X-plore>menü>araçlar>uygulamalar>burdan da jukebox'u bulup kapat diyoruz.Işte bu kadar.Böyle sayarsak, program her açıldığında internet onayı istemeyecek.Ancak her seferinde şifre girmemiz istenecek.Zaten şifremız var.
A.Ilk önce jukebox'u kuruyoruz.
B.Internet onayı isteyecek.Evet deyin.Biraz bekleyin.Hata verip çıkacaktır.Yine açın.Bu sefer internet onayı istemiyor.Şifre girmemizi isteyecek.
C.'den aldığımız kodu giriyoruz.Kayıt başarılı diyor.
D.Radyo dinlemek için: 7'ye basıyoruz.Menü diyoruz.Ordan aç diyoruz.Ordan da verdiğim radyo dosyasını bulup tamam diyoruz.Işte radyolar karşımızda.Radyo isimleri yazılı olmayacaktır.Dinlemek için bastığınızda radyo isimleri tek tek gelecektir.Iyi dinlemeler :)
anlatım tamamen bana aittir ahmet Bulgay

dosya içinde jukebox, , radyo kanalları ve açıklama kısımları vardır...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, sedat_17, unfeatiful_12 ve 9 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

BlacK-eYeS

Üye
Kontör Yiyormu??

Rahim1924

Üye
Teşekkürler

metboy38

metboy38

Üye
radyoları bulamıyorum yardım

sedat_17

sedat_17

Üye
Teşekkürler

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
radyoları bulamıyorum yardım

hocam radyolar zıp dosyasının içindedir.Ilk önce zıp içindeki dosyaları dışarı çıkartın .Eğer program içinde bulamıyorsanız, tüm listeyi silin.7'e basın.Liste boş görünece.Aç deyin liste karşınızda olacak...Umarım yararlı olur...

--------------- Ekleme ---------------

rica ederim.Teşekkür et butonunu kullanalım...

sedat_17

sedat_17

Üye
Programı kayıtlamadan calmiyormu bu radio

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
:maxicep:

sedat_17

sedat_17

Üye
Radyo clsmıo bende cozum ne internette var

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Radyo clsmıo bende cozum ne internette var

hocam program şifresini girmişseniz tamam olması lazım.Bir de önceden bu programın üst versiyonları varsa telefonunuzda onları mutlaka kaldırın.Çalışması lazım...

emre2323

Üye
olmuyor baglanmıyor kanallara

Cryptical

Cryptical

Üye
Teşekkürler :oke: Gayet güzel Çalışıo

Terzi38

Terzi38

Üye
Kardeş ful yaptım ama radyolar 5 sn çalıyor sonra hata veriyor ne yapmalıyım bi yardımcı olsan

Üst Alt