LCG Jukebox Hatası !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HaSsieCter

HaSsieCter

Üye
    Konu Sahibi
LCG Jukebox Hatası !
JCG Jukebox Kurup Giriyorum İçine Şarkı Klasörünü Seçiyorum Açılıp Kapanıyor.. Problem Nedir ?

mstf_l

mstf_l

Üye
deneme surumu oldugu icindir 1.5 saat dinleyince biter sonra da dedigin gibi yapar ya cra.cklisini bul yada baska bir program dene

HaSsieCter

HaSsieCter

Üye
    Konu Sahibi
cra.ckli Diye İndiriyorum Gene Aynı Şeyi Yapıyor Açılıyor Tık Kapanıyor Hemen..

mstf_l

mstf_l

Üye
cift ikonluysa diger ikona tıklayınca calısr tekrar cift ikonlu diye ara

HaSsieCter

HaSsieCter

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır Kardeşim Çift İkonlu Yükledim Düzeldi :) Peki Bu Diğer Çalışmayan İkonu Nasıl Silerim :)

mstf_l

mstf_l

Üye
calısmayan ikonu silme normal ikonu kullanacagın yere at kullanmayacagını yardım gibi gereksiz bi klasore at kullandıgın ikon calısmayınca oburune gir calıstır sonra cık normal ikonu kullan anladın mı

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
HaSsieCter

HaSsieCter

Üye
    Konu Sahibi
Olayı Anladım Kardeşimde Şu Programın Cracklisi ' iconlusu Varsa Sende Atıver Bu Elemanlar Hep Crackli Diye Abuk Subuk Demo Program Koymuşlar..

mstf_l

mstf_l

Üye
kardes su anda maalesef hic yok fazla muzik dinlemedigimden ugrasmadım ama isteyen cok oldugu icin biraz arastırıcam bulabilirsem duzgun birsey paylasmayı dusunuyorum simdilik maxicep te ne varsa idare ediver bulırsam linkini buraya yazarım insallah

HaSsieCter

HaSsieCter

Üye
    Konu Sahibi
kardes su anda maalesef hic yok fazla muzik dinlemedigimden ugrasmadım ama isteyen cok oldugu icin biraz arastırıcam bulabilirsem duzgun birsey paylasmayı dusunuyorum simdilik maxicep te ne varsa idare ediver bulırsam linkini buraya yazarım insallah

Tamam Kardeşim Bekliyorum Cevabını Takipteyim :)

BrainFree

BrainFree

Üye
Tamam Kardeşim Bekliyorum Cevabını Takipteyim :)

Lonely Cat Games ile uğraşılmaz arkadaşlar en iyi müzik oynatıcı program TTPod dur işte site içi link: http://www.maxicep.com/s60-3rd-muzik-oynaticilar/ttpod-v3-3-1-turkce-sertifikali-21-renkli-efekt-10-super-skin-entegreli-final-229860.html

BrainFree

BrainFree

Üye
İyi sen bekle ...

HaSsieCter

HaSsieCter

Üye
    Konu Sahibi
Beklerim..

mstf_l

mstf_l

Üye
tam bi tane buldum saatlaerce dinledim kapattım tekrar actım sorun yok tamam aradıgımı buldum bu derken iki siteye upload ettim tam paylasacakken bi kontrol edeyim dedim bu sefer programdan attı deli sovdum

BrainFree

BrainFree

Üye
tam bi tane buldum saatlaerce dinledim kapattım tekrar actım sorun yok tamam aradıgımı buldum bu derken iki siteye upload ettim tam paylasacakken bi kontrol edeyim dedim bu sefer programdan attı deli sovdum

Sövdüğünü buraya yazma yeter :)

----------Eklendi @ 11:08:59 ---------- Yazıldı @ 11:07:45 ----------

Son entryy me baksana : http://www.maxicep.com/symbian-s60v3-destek/nokia-n8e-turkcell-data-hattimi-taktigimda-calismiyor-yardim-562140.html#post3995302 sövme de böyle yap :)

BrainFree

BrainFree

Üye
TTPod'uda Kullandım Ben.. Tabiri Caizse B*k Gibi Müzik Oynatıcı.. Jukebox Şahane Hocam !

Kendi tercihin ben bişey diyemem yani ben günde 6 saat müzik dinleyen adamım ama TTPod ve Jukebox dan daha iyi bir müzik çalar varsa o da telefonun kendi müzik çaları. O Ses kalitesini ne TTPod da Ne Jukebox da bulabilirsin.. Sadece görsellik iyi değil de diyemem temaya bağlı tabiki.. Neyse konu dağıldı en iyi ses kalitesi : Nokia Müzik Çalar

mstf_l

mstf_l

Üye
TTPod'uda Kullandım Ben.. Tabiri Caizse B*k Gibi Müzik Oynatıcı.. Jukebox Şahane Hocam !

İnsallah telefonun hac.klidir bir tane buldum s60 v3 muzik oynatıcılarda yonetici onayında dur indirme linkini vereyim

----------Eklendi @ 14:03:38 ---------- Yazıldı @ 13:58:15 ----------

Sövdüğünü buraya yazma yeter :)

----------Eklendi @ 11:08:59 ---------- Yazıldı @ 11:07:45 ----------

Son entryy me baksana : http://www.maxicep.com/symbian-s60v3-destek/nokia-n8e-turkcell-data-hattimi-taktigimda-calismiyor-yardim-562140.html#post3995302 sövme de böyle yap :)

O kadar uzun linki opera ya yapıstıramıyorum o yuzden bundan sonra soyle yap linkleri
[url.]...[/url]noktayı at uc noktanın oldugu yere linki koy sistem otomatik bu sekle getirir

www.maxicep.com/symbian-s60v3-deste...- calismiyor-yardim-562140.html#post3995302

BrainFree

BrainFree

Üye

İnsallah telefonun hac.klidir bir tane buldum s60 v3 muzik oynatıcılarda yonetici onayında dur indirme linkini vereyim

----------Eklendi @ 14:03:38 ---------- Yazıldı @ 13:58:15 ----------

O kadar uzun linki opera ya yapıstıramıyorum o yuzden bundan sonra soyle yap linkleri
[url.]...[/url]noktayı at uc noktanın oldugu yere linki koy sistem otomatik bu sekle getirir
http:// www.maxicep.com/symbian-s6...- calismiyor-yardim-562140.html#post3995302

4shared giremezseniz adresi www.4shared-china olarak girin sadece -china ekleyin 4shared in yanına gireceksiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...