LCG Jukebox 2.70 tam surum(cift ikon denenmistir)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
LCG Jukebox 2.70 tam surum(cift ikon denenmistir)
Unlu müzikcaların 2.70 surumunun cr@ckli versiyonudur. Sizin icin cektigim birkac resim

Ana Ozellikleri
-MP3, AAC, FLAC ve OGG formatları stereo olarak calabilme
-100 seviyeli ses kontrolü
-10 bantlı ekolayzır
-Uyku zamanlayıcısı
-Shoutcast radyo destegi
-Ekran renklerini degistirebilme
-Ana ekranda mini player
-Calma listesi editoru
-Sarkı sozlerini gosterebilme
-Sesli kitapları oynatabilme
-Klavyeli modellerde klavye uyumu
(oh be cevircem diye canım cıktı :ehe )

-2.72 surumunden fazla bir farkı yoktur(m4a dosyaları icin gomulu lirik dosyalarını goruntuleme ve lirik boyutunu secmeden baska) .Zaten onun tam olarak kırılabilmis bir surumu yoktur

-Lutfen "sertifika hatası","erisime izin verilmedi" gibi hatalar veriyor demeyin ha.cklemek gerekir.hacklemek icin
www.maxicep.com/symbian-s60v3-deste...kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html

www.maxicep.com/symbian-3-sistem-mo...ari-hackleme-anna-s-3-s60v5-s60v3-547684.html

=>Burası Onemli<=
Uygulamayı kurdugunuzda telefonunuzda JukeBox ve Jukebox adlı iki program kurulacaktır.(biri buyuk harfli biri kucuk harfli). Burda bizim kullanacagımız kucuk harfli olandır ondan muziginizi dinleyebilirsiniz.(oburunu yardım gibi gormediginiz klasore atabilirsiniz) Bir sure sonra o ikon programdan atmaya baslayacaktır. İste o zaman yardım vb. klasore attıgımız buyuk harfli programa girin ve cıkın tamamdır Jukebox u sorunsuz kullanabilirsiniz.90 dakika lık trial olayı yok yani :oke:

Kendim saatlerdir dinliyorum bir sorun yok test edilmistir.Ama sizde denedikten sonra sonucları buraya yazarsanız sevinirim.

Linklerde sorun olusursa pm atın lutfen

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor

sapplen

Üye
tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: mstf_l
ali.44

ali.44

Üye
teşekkürler radio da hata vermiyordur umarım

• Beğen
Tepkiler: mstf_l
Mücahit G

Mücahit G

Üye
Playlistte Sehabe var. Çalan şarkı Sagonun . Biliyor musun bilmiyorum ama bu adamlar düşman :)

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
Playlistte Sehabe var. Çalan şarkı Sagonun . Biliyor musun bilmiyorum ama bu adamlar düşman :)

Dusman falan degil sadece bulundukları capheler farklı sehabe nin sago ya bi diss i bile yok
ayrıca daha o playlistte beta sansar pit10 bile var ama tum sarkıları degil 5 10 sarkısı gerisi kuvvetmira ve a2 yani aradan hosuma gidenler var sadece

----------Eklendi @ 06:53:54 ---------- Yazıldı @ 06:52:47 ----------

sadece sehabe ve sagopa nın tum sarkıları vardır anlayacagın

mehak55

Üye
güzel paylaşım kaliteli uygulama teşekkürler .

BrainFree

BrainFree

Üye
Vay be kanka ya tam ihtiyacım olduğu an paylaşmışsın :D

----------Eklendi @ 23:14:32 ---------- Yazıldı @ 23:11:31 ----------

Niye zip e atıyonuz şu programları içinden bi tane dosya çıkacak ya :@ zip olayı sakat işte :@ şu tek dosyayı zipe atmanız çok mantıklı olmamış ali bey.

chester_yeahuu

chester_yeahuu

Üye
bunda radio nerde

ata28z

ata28z

Üye
N.6730c ye indirdim sertifika hatası veriyor.Bir çözümü varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt