LCG Jukebox 2.65 With Kinetic Scrolling İLACIYLA Beraber

Sponsorlu Bağlantılar

By'Se7en

By'Se7en

Üye
Gözden Kaçmıştır Arkadaşım !..
Bendede 2. Gün Gümledi :)
Sağlık Olsun Denedik Olmadı :)

emree17

emree17

Üye
yha bi resim koysan

By'Se7en

By'Se7en

Üye
Göbeğim Çatladı bu program hava çıktı 1 gün 2 gün anca çalıştı :)

TheTurk_01

Üye
istiyor sınırlı bir program güzel ama sınırlı
işe yaramaz :S

rsxlmz

rsxlmz

Üye
cok güzel bi program umarım deneme süreli degildir...

tanertekin

tanertekin

Üye
evet 2 gun de nakavt ve bir acıklamada yok bendede scalısmıyor artık

niccor13

niccor13

Üye
Ben size açıklama yapayım arkadaşlar. Bu programı her yerde araştırdım. Ama her yerde aynı sorun var. host dosyası olmadan bu LCG şirketinin programlarının kırılması biraz zor. Şu an çıkan sürümlerin hiçbiri bir buçuk saatten fazla çalışmıyor. Eski versiyon tellerde çalışıyordu hatta ben hala kullanıyorum ama bu s60v5 serisinde henüz çalışan bir sürüm yok. Boşuna da araştırıp program kurmayın. Ben piyasada bulunan bütün sürümlerini denedim ama hiçbiri çalışmadı. Yeni bir gelişme olursa burada paylaşırım herkeste yararlanır. Herkese ii forumlar..:D

ttgg

ttgg

Üye
teşekkürler

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
ben bu programa şarkı yada klasör ekleyince program kendini kapatıyo..hiç bi şekilde müzik dinleyemiyorum..tel 5800 XM..sizce neden olabilir?

M3L!H

M3L!H

Üye
Teşekkürler :)

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Teşekkürler...

kerluuu

Üye
ALLAH razı olsunn teşerküler

berki

berki

Üye
program için öncelikle tşkler sorunsuz kullanıyordum programı 1 haftadır ama bugun bişi oldu programı acıorm şarkıyı açmaya kalktıgımdan programdan atıo yeniden açıyorum şarkı klasorunu gormuo gosteriorm çalmaya çalışıyo açmıo neden olabilir bu sorun bilginiz varmı arkadaşlar

MUZURALİ

Üye
çok sağol kardeşim süper bir program hele ev ekranındaki mini modu telefona ayrı bir büyüklük katıyor

Mechul_asi

Üye
Arkadaslar öncelikle güzel olmasına güzel bi program ama gelin görünkü lisans istiyo ve ben bu lisansı almayı basarmadım:(

Perfect!

Üye
teşekkürler

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
program için öncelikle tşkler sorunsuz kullanıyordum programı 1 haftadır ama bugun bişi oldu programı acıorm şarkıyı açmaya kalktıgımdan programdan atıo yeniden açıyorum şarkı klasorunu gormuo gosteriorm çalmaya çalışıyo açmıo neden olabilir bu sorun bilginiz varmı arkadaşlar
Kurulumla gelen diğer ikon ile açın.

ruzgar515

ruzgar515

Üye
tşkler

'Şeref'

Emekli Yönetici
paylasım için sagol
eline saglik :heyo:

FATIH_999

Üye
arkadaşlar bu programda 1.5 saat craksız hali lcraklayınca ortalama 2.5-3 saat gibi süre gidiyor.Ancak şu şekilde sorunsuz devam edebilirsin programa ilk önce kullandığın sürüm müzik dinleyince program kapandığında kaldırın programı sonra eski sürümlerden birini kurun ve müzik listesini yükleyin müzik çaldığında uygulamadan çıkın sonra tekrar önceki versiyonu yükleyin aynı şekilde devam edin bu şekilde

Üst Alt