Laptop Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Laptop Tavsiyesi
Arkadaşlar yarın yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Bilgisayarı genellikle çizim ve oyun için kullanacağım.

Bu iki bilgisayar ilgimi çekti. Sizin önerileriniz nelerdir. Bütçem max:3000tl. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Karavelaa

Üye
Arkadaşlar yarın yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Bilgisayarı genellikle çizim ve oyun için kullanacağım.

Bu iki bilgisayar ilgimi çekti. Sizin önerileriniz nelerdir. Bütçem max:3000tl. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bence HP'yi çıkar alacaksan.ASUS,MONSTER al.

Karavelaa

Üye
Peki önerebiliceğin bir model var mı?
Monster bilinen bir marka.Hiç kullanmadım ama özellik olarak çok güzel bir cihaz.
bu ürün dün 2500TL idi bekle düşünce alabilirsin ben bunun i5 modelini kullanıyorum.Ben SDD taktırcam + 12 GB Ram yaptım.

• Beğen
Tepkiler: M.F.E ve afatsumlug97
Teom@n

Teom@n

Üye

Hangi markayi secersen sec, sececegin bilgisayarda ssd olmasina ozen gostermelisin. Markaya gelince, benim tercihim Asus ve dell'den yana. Beni ve tavsiye ettigim kisileri yari yolda birakmamis iki markadir.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
leptop mu? yoksa laptop mu?
Galiba türkçeleştirilmiş ve hatalı söylenen haliyle laptop.. : ) )
Önereceğim markalar sırasıyla..
Dell,
HP,
Asus..

• Beğen
Tepkiler: M.F.E
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Hangi markayi secersen sec, sececegin bilgisayarda ssd olmasina ozen gostermelisin. Markaya gelince, benim tercihim Asus ve dell'den yana. Beni ve tavsiye ettigim kisileri yari yolda birakmamis iki markadir.
ssdler henüz pahalı olduğu için içinde ss bulması zor olur. bulursa anca hibrit olur. ssd değiştirip hddyi caddy veya usb ile bağlayabilir.

leptop mu? yoksa laptop mu?
Galiba türkçeleştirilmiş ve hatalı söylenen haliyle laptop.. : ) )
Önereceğim markalar sırasıyla..
Dell,
HP,
Asus..
dell ile asus u öneririm ama hp nin gördüğüm modelleri ısınma sorunu vardı biraz.

Peki önerebiliceğin bir model var mı?
Monster bilinen bir marka.Hiç kullanmadım ama özellik olarak çok güzel bir cihaz.
bu ürün dün 2500TL idi bekle düşünce alabilirsin ben bunun i5 modelini kullanıyorum.Ben SDD taktırcam + 12 GB Ram yaptım.
arkadaşın öneridiği model gayet mantıklı

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa

Karavelaa

Üye
  • Beğen
Tepkiler: afatsumlug97
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
ASUS daha öncelikli olmalı.
Aslında bu bir önyargı da olabilir.
Derler ki Dell ve HP "A" grubu bilgisayarlardır..
Asus ise "B" ya da "C"
Asus'u ben pek bilmezdim.. Teknik servis sahibi ama gerçekten konusuna hakim bir arkadaşım bana sevdirdi..
Geçenlerde bir evde ASUS gördüm nerdeyse 10 yıllıktı..
Bunu Dell ve HP için de söyleyebilirim.
Yıllarca kullanılabilir.
Tabiki elbise gibi 3 ncü parti olanları kastetmiyorum..

Karavelaa

Üye
Asus ise "B" ya da "C"
Asus'u ben pek bilmezdim.. Teknik servis sahibi ama gerçekten konusuna hakim bir arkadaşım bana sevdirdi..
Yıllarca kullanılabilir.
ASUS un güzellikleri şu.Ürün desteğine çok önem veriyor + ısınma sorunu yok + garantisi çok sağlam.Yoksa o markalar da güzel ama ASUS üst sıra olmalıydı ;)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Asus ise "B" ya da "C"
Yıllarca kullanılabilir.
şuan kullandığım masaüstü asus'un. parçaları zamanla ben değiştirdim tabi.. upgrade için.
ASUS daha öncelikli olmalı.
eskiden bu kadar değildi ama asus şu an çok iyi durumu. dell e yetiştiler yani. ha bi de alienware var.

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

Karavelaa

Üye
şuan kullandığım masaüstü asus'un. parçaları zamanla ben değiştirdim tabi.. upgrade için.

eskiden bu kadar değildi ama asus şu an çok iyi durumu. dell e yetiştiler yani. ha bi de alienware var.
Dell'e yetiştiler derken.ASUS hep bir numara olmuştur zaten :kop:

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve afatsumlug97

M.F.E

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Üst Alt