Laptop klavyesini devredışı bırakmak istiyorum nasıl yaparım ?

Sponsorlu Bağlantılar

esescan

esescan

Üye
    Konu Sahibi
Laptop klavyesini devredışı bırakmak istiyorum nasıl yaparım ?
Laptop a harıcı kablosuz klavye bagladım. laptobun kendı klavyesını devre dısı bırakmak ıstıyorum. sadece kablosuz klavyeyı kullanmak ıstıyorum. bıos ve aygıt yönetıcısı kısmından olmuyor. farklı cozum yolu bılen varsa yardımcı olmanız mumkun mu

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
bu videonun yardımı olabilir:)
not: video içeriğinden sorumlu değilim

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Laptop Klavye ve TrackPadleri
Laptopun ana kartına PS/2 portu üzeriden bağlı
eğer aygıt yöneticisinden de kapatamıyorsanız içini açıp soketini sökmek en kesin çözüm olacaktır

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve cihanata_1
esescan

esescan

Üye
    Konu Sahibi
video için teşekkür ederim. izledim daha oncede ama anlamadım. aygıt yöneticisinden de kapatılamıyor maalesef cunku devre dısı bırak kısmı pasıf. klavyeyı kaldırsanızda gerı yuklenıyor kendı kendıne. tesekkur ederım sanırım sökmekten baska bır care yok

PALA.

PALA.

Üye
@esescan videoyu izlediysen aynısını yap işte. Amaç devredışı bırakma özelliği olmayan donanımın, sürücüsünü kaldırmak...

esescan

esescan

Üye
    Konu Sahibi
aynısını yapmakla olmuyor. model farkı marka farkı ısıne ıcıne gırıyor. o yuzden anlamadıgım bırseyı yapmak ıstemıyorum. tesekkur ederım fıkır ıcın

PALA.

PALA.

Üye
aynısını yapmakla olmuyor. model farkı marka farkı ısıne ıcıne gırıyor. o yuzden anlamadıgım bırseyı yapmak ıstemıyorum. tesekkur ederım fıkır ıcın
Model ve markayla ilgisi yok, buradaki küçük dosyalar microsoftun yerleşik sürücüsü.

esescan

esescan

Üye
    Konu Sahibi
tsk ederım deneyecegım

Üst Alt