Laptop Isı problemi

Sponsorlu Bağlantılar

lazye

lazye

Üye
Bende mi servise versem gta 5 ayaralarim yüksekte 840 m var i5 4210u işlemcim var ama dediğim gibi gta 5 15 dk oynayinca 80 e kadar çıkıyor ne yapmalıyım sence herhangi bir performans kaybı veya kapanma yasamadim henüz

biltek

biltek

Üye
leptop markası ne

lazye

lazye

Üye
Acer E5-571G 556W

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
Ben aldım pcyi ısısı düştü baya ama kapanma yaşıyorum hâlâ adaptörde yanık kokusu var ondan mı oluyo bilmiyorum

MaxipmaN

Üye
Bende mi servise versem gta 5 ayaralarim yüksekte 840 m var i5 4210u işlemcim var ama dediğim gibi gta 5 15 dk oynayinca 80 e kadar çıkıyor ne yapmalıyım sence herhangi bir performans kaybı veya kapanma yasamadim henüz
o işlemci için epey yüksek geldi bana. normali yükte 70 falan olmalı yüksek hızlı bir işlemci değil tasarruf amaçlı.

Cadillac34

Üye
Benim laptopta da ısı problemi vardı ama yine var. Güncelleştirmeleri yükleyince düzeldi gibi ve ısı düştü. Ama arasıra ısnıyor gene. 3 tane oyun var; Need For Speed Undercover, GTA Vice City ve Okey+. Bu oyunları oynayınca kasıyor, ısınıyor ve kapanıyor. Ama şu an iyi yani video izleyebiliyorum, müzik de dinleyebiliyorum, tarayıcı da kullanabiliyorum.

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar anakartımın chipsetleri yandı tamir edildi 28 gün bekledim şimdi laptop ısınmıyo ve sadece batarya ile çalışırken kapanma oluyo batarya bozuk evet şimdi ben tekrar bozulmasını istemiyorum ne yapmalıyım bataryasız kullansam bişey okur mu bu yaşadığım bölge de elektrik kesintisi çok oluyo yardımınıza ihtiyacım var yorum bekliyorum...

Cadillac34

Üye
Arkadaşlar anakartımın chipsetleri yandı tamir edildi 28 gün bekledim şimdi laptop ısınmıyo ve sadece batarya ile çalışırken kapanma oluyo batarya bozuk evet şimdi ben tekrar bozulmasını istemiyorum ne yapmalıyım bataryasız kullansam bişey okur mu bu yaşadığım bölge de elektrik kesintisi çok oluyo yardımınıza ihtiyacım var yorum bekliyorum...
Bataryasız kullanabilirsin. Sıkıntı olmaz.

Cadillac34

Üye
Ben kendim kullandım. Hatta çok kullanan var. Eğer tereddüt edeceksen o zaman kullanma. Zaten bataryaların ömrünün bitmesi işlemcinin ısınması yüzündendir.

FK5896

FK5896

Üye
bende de asus k56c var işlemci oyuna girince 80-90 arası değişiyor. şuanda 55-65 arası. kasma falan yok ama baya ısınıyor. termal macununu yenilettim yine aynı. sonra laptopun ince olduğunu düşündüm k56c baya ince bir laptop ondan sanırım...

MaxipmaN

Üye
benim laptop ta ısınıyor artık belli ediyor kendisini oyunlarda. kucakta kullanmadığımdan içi ciddi tozlu değildir ama macunlar değişecek yaza artık.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bataryasız kullan sorun olmaz

teknogezgini

Üye
Oyun Orijinal Değilse Virüslü olabilir

• Beğen
Tepkiler: ouzhanturac

Üst Alt