Yardım Laptop ekran kartı yandı

Sponsorlu Bağlantılar

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Laptop ekran kartı yandı
Ekran kartım yandı.Ben ekranımı yansıtmak istiyorum bunu yapabilirmiyim. ?

Luck Star

Luck Star

Üye
Laptop ekranı kırılsa , laptopun hdmi veya div çıkışından görüntü alabilirdin ancak ekran kartı yandı diyorsun . Tamir edilmeden görüntü alamazsın.

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Laptop ekranı kırılsa , laptopun hdmi veya div çıkışından görüntü alabilirdin ancak ekran kartı yandı diyorsun . Tamir edilmeden görüntü alamazsın.

ekran sadece beyaz ekran veriyor pc açılıyıor

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ekran kartı yandığına emin misin kardeşim. Ekran kartıyla ilgili bir problem olduğunda açılmaması lazım. Laptop da ikinci ekran kartı yok mu? Eğer dediğin gibi yandıysa asla herhangi bir yere aktaramazsın görüntüyü kardeşim

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı yandığına emin misin kardeşim. Ekran kartıyla ilgili bir problem olduğunda açılmaması lazım. Laptop da ikinci ekran kartı yok mu? Eğer dediğin gibi yandıysa asla herhangi bir yere aktaramazsın görüntüyü kardeşim

ekran çalışıyo sadece beyaz ekran veriyo. uste de mavi bi çizgi pc açılıyo ama bilmiyorum ne olduğunu

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ekran kartınla alakalı değil gibi duruyor. Bir monitör bulup bağlar mısın kardeşim. Eğer monitöre görüntü verirse laptop ekranında sorun vardır kartta değil.

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartınla alakalı değil gibi duruyor. Bir monitör bulup bağlar mısın kardeşim. Eğer monitöre görüntü verirse laptop ekranında sorun vardır kartta değil.

monitör bozulmadan önce dondu sonra pc yi kapatıp açtım pc gitti tamamen ekranı beyaz oldu

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Hp pavilion Dv-6 7300ST mı laptop? Eğer buysa ikinci bir ekran kartın var işte. o yüzden onu açması gerekir diye düşünüyorum. Senin şu an yapman gereken bir monitör bulman. komşularda filan deneyebilirsin hemen

esmeran3

esmeran3

Üye
    Konu Sahibi
Hp pavilion Dv-6 7300ST mı laptop? Eğer buysa ikinci bir ekran kartın var işte. o yüzden onu açması gerekir diye düşünüyorum. Senin şu an yapman gereken bir monitör bulman. komşularda filan deneyebilirsin hemen

yok abi o laptop çaılışıyor Allah korusun o bozulmasın :) benim diğer laptop bozuldu.

bu pc