Laptobum açılmıyor yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aoay

Üye
    Konu Sahibi
Laptobum açılmıyor yardım
arkadaşlar laptobum açılmıyor laptobu açtğımda siyah bir ekran geliyor ve güvenli mod , bilgisayarınız olağan şekilde başlasın falan yazılar geliyor hangisini seçersem seçeyim yine açılıp aynı yere geliyor lütfen yardım edin . yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Sorunu bul çóz uygula vs vs direk format aT

aoay

Üye
    Konu Sahibi
format atarken hata veriyor

maxirabit

maxirabit

Üye
Windows'un çökmüş.windows cdsini bilgisayaranına tak bilgisayarını yeniden aç başlangıçta her hangi bir tuşa bas cd yi yüklemeye başlıyacaktır.

aoay

Üye
    Konu Sahibi
takıyorum yüklemeye başlarken biraz ilerliyor sonra hata veriyor dvd rom falan acaba dvd rom damı sorun var

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Format DVD si hasarlıdır :)
Normal çalışan daha önce denenmiş bir format DVD sini tak ve kurmayı tekrar dene :)

aoay

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cd yi takıyorum windows kur falan açılıyor dosyalar yükleniyor enter diyip devam ediyorum sonra ekranın altında 76317 mb disk 0 at ıd 0 on bus on ... gibi bir yazı yazıyor ve öyle kalıyor pc

aoay

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cd den format olmuyor flash bellekten atmak istiyorum nasıl atabilirim yardım edermisiniz

hasannemxd

hasannemxd

Üye
Bilgisayarının Kaldırabılecegi işletim sistemi yükLe ve ramlarını ekran kartını kontrol et .

korkor123456

korkor123456

Üye
sen bios ayarlarına gir başlangıç bot u ayarına gir oradan dvd yi seç ayarı kaydet sonra işletim cd yi tak aç bilgisayarı sonra herhangi bir tuşa bas senden ilkönce nereye kuracağını ister sonra enter de kendi kendini formatlar cd yide açıp dosyaları kurar:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt