Laptobum açılmıyor yardım

• 17 Nisan 2011
  • 2303 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar laptobum açılmıyor laptobu açtğımda siyah bir ekran geliyor ve güvenli mod , bilgisayarınız olağan şekilde başlasın falan yazılar geliyor hangisini seçersem seçeyim yine açılıp aynı yere geliyor lütfen yardım edin . yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Yazan: aoay
  2. Sorunu bul çóz uygula vs vs direk format aT

3. format atarken hata veriyor

4. Windows'un çökmüş.windows cdsini bilgisayaranına tak bilgisayarını yeniden aç başlangıçta her hangi bir tuşa bas cd yi yüklemeye başlıyacaktır.

5. takıyorum yüklemeye başlarken biraz ilerliyor sonra hata veriyor dvd rom falan acaba dvd rom damı sorun var

6. Sanmıyorum.Öyle olsa dvd roomun cdyi hiç okumaz

7. Format DVD si hasarlıdır :)
    Normal çalışan daha önce denenmiş bir format DVD sini tak ve kurmayı tekrar dene :)

8. arkadaşlar cd yi takıyorum windows kur falan açılıyor dosyalar yükleniyor enter diyip devam ediyorum sonra ekranın altında 76317 mb disk 0 at ıd 0 on bus on ... gibi bir yazı yazıyor ve öyle kalıyor pc

9. arkadaşlar cd den format olmuyor flash bellekten atmak istiyorum nasıl atabilirim yardım edermisiniz

10. Bilgisayarının Kaldırabılecegi işletim sistemi yükLe ve ramlarını ekran kartını kontrol et .

11. sen bios ayarlarına gir başlangıç bot u ayarına gir oradan dvd yi seç ayarı kaydet sonra işletim cd yi tak aç bilgisayarı sonra herhangi bir tuşa bas senden ilkönce nereye kuracağını ister sonra enter de kendi kendini formatlar cd yide açıp dosyaları kurar:hmmm

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 16:53