lady gaga dönme diyoruz inanmıyorsunuz peki buna ne demeli??

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:D:D

khytr89

khytr89

Üye
insanların cinsel seçimi kendisine kalmış bişeydir. önemli olan yaptığı sanattır. just dance şarkısı ve paparazi şarkısını beğeniyorum.

aydınla fatih te güzel albüm çıkarsın onlarıda alırım. şimdi eşcinsel sanatçının şarkılarını dinliyorum diye beni de yargılarsınız.

Mesaj; TuRkiShCowboy tarafından (03.10.2010 Saat 22:59:13 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Tahrik edici kısım kaldırılmıştır ...

abi düzeltmişin mesajı ve bikaç cümleyi çıkarmışın sertliği gitmiş çok yumuşak olmuş :D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yumuşaklık iyidir :naughty:
Konuyla da uyumlu oldu hem :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
"Top"u çıkartmış "eşcinsel"i koymuş :kop2:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Hayır mesajın en üstünde vardı bir kısım onu çıkardım ...
Sonra top sözcüğü çok ağır kaçıyordu kişisel tercih meselesi çünkü top diye nitelendirmek yanlış olurdu o yüzden eşcinsel yazdım :hmmm Daha mantıklı :gul:

Dafny

Dafny

Üye
    Konu Sahibi
:evet:

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Şimdi yorumlardan yola çıkarsak ve Emrah'ın müzik piyasasında bu aralar olmadığını aksine Lady Gaga'nın da bu ara piyasayı salladığını düşünürsek o zaman korkulan gerçek ortaya çıkıyor. Yani bu şahsın Alt Kimliği Emrah = Üst Kimliği Lady Gaga yani aynı kişileeeeeer:aha:

Dafny

Dafny

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi yorumlardan yola çıkarsak ve Emrah'ın müzik piyasasında bu aralar olmadığını aksine Lady Gaga'nın da bu ara piyasayı salladığını düşünürsek o zaman korkulan gerçek ortaya çıkıyor. Yani bu şahsın Alt Kimliği Emrah = Üst Kimliği Lady Gaga yani aynı kişileeeeeer:aha:
:kop::kop::kop::kop:

Üst Alt