İpucu l920 sarj çok gidiyor + netdekılerı yapmama ragmen benımkı gıbı olup duzelenler gelsin

Sponsorlu Bağlantılar

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
l920 sarj çok gidiyor + netdekılerı yapmama ragmen benımkı gıbı olup duzelenler gelsin
l920 sarj çok gidiyor + netdekılerı yapmama ragmen benımkı gıbı olup duzelenler gelsin 7
gunde 6 saat fılan gıdıyo 1 saat oyun oynamısımdır toplamda oglen 12 de cıkardım sarj 100 dü
şimdi eve geldim yüzde 5 kalmış =P =/

turka_10

Üye
aynen kardeş benimkide şarjı sömürüyo salla:)) ama yapacak bişey yok sanırım 2000mah yapsınlar 4000mah bütün gün rahat rahat yeter benimde yazılanları yaptıktan sonra minimum kullanımda sabah 8 akşam 5 çalışıyo;))

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
ama hakkını veriyo da netdeki kişler 1.5 gün diyo bnmki alsmı devrse yeter bana

YkPkY

YkPkY

Üye
Maalesef 920de batarya yetersiz.1,5 yıl oldu günlük takıyorum şarza.arka uygulamalarda sadece insider ve bing hava açık.harici şarz ünitesi aldım,beraber takılıyolar :)

Çırak ile gönderildi

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Maalesef 920de batarya yetersiz.1,5 yıl oldu günlük takıyorum şarza.arka uygulamalarda sadece insider ve bing hava açık.harici şarz ünitesi aldım,beraber takılıyolar :)

Çırak ile gönderildi
Bende L920 batarya mağduruyum,hangi şarz ünitesini kullanıyorsun ve tavsiye edermisin.

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Evet kesinlikle bende harici alacağım var mı öneriniz ?

MrtAltg

MrtAltg

Üye
3g mi kullanıyorsunuz yoksa 2g mi ben 2g ile fazlası ile gidiyorum ama 3g de günü çıkarmıyor bile

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
2 g de ama batarya cıkmıyoharici batarya nasıl yanı ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben hep 3g de kullanıyorum.

TurboCall

TurboCall

Üye
Siz 520 yi görmediniz galibaha ? 2 saat 3g şarj +0 :D

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
ne olcak bu batarya boyle arkadaş bazı forumlarda adamlar benımkı 2 gunu cıkarıyo dıyo bazısı 25 saat dıyo benımkı 14 saatı cıkarsa yeter
sabah %100 ile işe gidiyorum,saat 19 u anca görüyor.
bende 12 de okula gıdıyorum 7 20 de eve olruym % de 100 ken oluyo sarj eve geldıgımde %10

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Valla ben 2G de kullanıyorum 3G yi de internete gireceğim zaman açıyorum. Bütün gün 3G de kaldırmaz diye 2G ye alıyorum arkadada Facebook whatsapp wechat sahadan foursquare çalışıyor şuan şarjım &49larda sabah 10da çıkartmıştım oyun da oynamam gün içerinde

merlin19

merlin19

Üye
arkadaşlar doğru kullanımda 7 gün dahi gider iş bazı optimize ayarlarında..
Öncelikle telefonu gerekmedikce 3g kullanmayın 100 de 100 şarj edin 3g ile kullanın çok kısa sürede biter ama 2g ile çok daha fazla kullanırsınız.
Öncelikle yapmanız gerekenler
Pil tasarruf modunu açın.
arka plan uygulamalarından gereksiz şeyleri kapatın.
Oyun bölümünden Xbox bağlantılarını komple kapatın.
Kişiler ayarlarında Konumu bul yerini kapatın.
Normal ayarlarda Konumlama bilgisini kapatın.
Email yenileme bilgisini yani email güncelleme ayarınızı 24 saat yada isteğe bağlı manuel yapın.
Ekran parlaklığını otomatik yapın ama benden tavsiye en düşükte bile net görüntü veriyor otomatikte ışığa duyarlı bazen kısıyor bazen çok parlak oluyor onu manuel yapın.
bluetooth kapalı yapın.
yakınlaştır + gönder kapalı yapın.
Konum kapalı yapın ( ayarlar + Konum )
Erişim kolaylığı ( ayarlar + erişim kolaylığı ) Yüksek kontras Kapalı yapın
Xbox bağlantısı kapatmak için ( ayarlar sekmesini açıp Uygulamara girin xbox bağlantısını kapatın
Kişilerdeki Konumu kapatmak için ( ayarlar + uygulamalar + Kişiler altta var kapatın.

ve bazı optimizelerde var ben pek oyun oynamam ama telefonum 7x24 saat nettedir internetten hiç çıkmam twitter facebook 15 adet mail adresim sürekli açıktır gün içinde çok ca nete girerim bol bol foto çekerim ve çekilen fotolar anlık olarak Onedriveye yedeklenir ve size garip gelir ben bu şekilde çok rahat 48 saat kullanıyorum ha bazı ayarlarıda var onlarıda yaparsam 4 günü geçiyor

birde benden size tavsiye bakın Bataryaların uzun süre dayanması için örnek şarj aletiniz 5 volt 2 amper bataryanızda bu kapasitede siz bunu en az ilk aldığınızda 2 * 3 gün 5 volt 3 amper ile 5 amper ile şarj edin benden size püf noktası batarya daha çok performanslı oluyor ben hiç net kullanmadan telefonu test ettim sadece günde ortalama 4 * 5 saat konuşma ile toplam 7 gün 9 saat gitti ve 7 günün en kötü 3 günü müzik dinledim ve genelde ben evde wifi işyerinde wifi dışarda 2g kullanıyorum ve sürekli açık

The Benefit

The Benefit

Üye
Valla Sinan kardeşim. Az biraz okudum yazını ve bence şunu bunu kapatmakla uğraşmasınlar. Telefonu komple kapatsın arkadaşlar. Acil olunca açarlar. Şaka gibi. Konum bilgisi kapa, xbox bağlantıları kapa. Ben garipsedim. Bilmiyorum. Sanki cihazı cihaz yapan hayati fonksiyonlar kapanmış gibi.

• Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran
YkPkY

YkPkY

Üye
Bi konuda ayrıntılı anlatmıştım.linki bulup paylaşayım

Çırak ile gönderildi

YkPkY

YkPkY

Üye
siteden almadım.ankara nokia shopdan aldım.1,5 tam şarj ediyorçokta memnunum.herşeyi şarj ediyorum