L920 Ekran Çiziğim :(

Sponsorlu Bağlantılar

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
L920 Ekran Çiziğim :(
Merhaba arkadaşlar telefonumun akranında yere düşmeden dolayı çizikler var bunları nasıl giderebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Samet.25

olusan cizikleri gidermek imkansiz gibi ekrani degistirmekten baska ekran koruyucu tak o zaman bundan sonra olusacak ciziklere karsi

Kergitli

Kergitli

Üye
Hocam ebay dan touchscreen diye arat. orda ucuza oluyor. Kendin takabilirsin zaten L920 nin içi çok basit

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
Abiler değiştirmekten başka çözüm yok mudur? Değiştirmek çok zor gibi gözüküyor ve orijinal olduğunu nasıl anlayacağım ayrıca garantisi gitmezmi kendim değiştirince.Birde eski performansı alabilirmiyim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
çizikleri gidermenin tek yolu oto camcılarda bulunan özel çizik giderici bir solüsyon.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
Peki güvenilir midir zarar verir mi ekrana hocam ve nasıl uygulanır.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
cila uygular gibi camı o solüsyonla siliyorlar. Denemediğim için zarar verir mi bilmiyorum ama oto camlarında kesin sonuç veriyor.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
Abi oto camı ile tel camı bir değilki dokunmatiği etkileyebilir.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ekran koruyucu jelatin yapıştırsam çizikler gözükür mü?Help me pls..

Son düzenleme:

HalfEvil333

Üye
Bende de ekranda çizikler var hatta biri çok kuçuk oyuk hep gozume batıyordu parmak izi yapmayan jelatinlerden aldım şu puruzlu olanlardan çizikler çok dikkatli bakmadıkça gozukmuyor ama bi sıkıntısı var gunes ışığında okunabilirlik ozelliği açıksa guneş ışığında ekran soluklaşır bu puruzlu jelatin de ışıkta biraz soluklaştırıyo sonuç olarak ekran neredeyse okunmaz hale geliyor yani yapıştırırsan o ozelliği kapatman gerekiyo

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
Pürüzlü dediğin mat mı?

HalfEvil333

Üye
Evet mat

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
Bu eskisin mat taktıracağım o zaman. Acaba kurtulmanın başka yolu yok mu sen hiç araştırdın mı hocam.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
en iyisi ufak tefek şeylere can sıkmamak

HalfEvil333

Üye
Kurtulmanın yolu yeni cam taktırmak nokia care da 200tl kusur fiyatı varmış mat jelatinden çok memnunum ben parmak izi olmuyo ekranda

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Mat ekran koruyucu kapatır, fazla takılma

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
O iyi o,zaman bir daha mat alacağım teşekkürler.