L920 Ekran Çiziğim :(

• 21 Eylül 2013
  • 859 Okunma
  • 18 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar telefonumun akranında yere düşmeden dolayı çizikler var bunları nasıl giderebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Yazan: osmanmert94
  2. olusan cizikleri gidermek imkansiz gibi ekrani degistirmekten baska ekran koruyucu tak o zaman bundan sonra olusacak ciziklere karsi

3. Hocam ebay dan touchscreen diye arat. orda ucuza oluyor. Kendin takabilirsin zaten L920 nin içi çok basit

4. Abiler değiştirmekten başka çözüm yok mudur? Değiştirmek çok zor gibi gözüküyor ve orijinal olduğunu nasıl anlayacağım ayrıca garantisi gitmezmi kendim değiştirince.
    ---
    Birde eski performansı alabilirmiyim.

5. çizikleri gidermenin tek yolu oto camcılarda bulunan özel çizik giderici bir solüsyon.

6. Peki güvenilir midir zarar verir mi ekrana hocam ve nasıl uygulanır.

7. cila uygular gibi camı o solüsyonla siliyorlar. Denemediğim için zarar verir mi bilmiyorum ama oto camlarında kesin sonuç veriyor.

8. Abi oto camı ile tel camı bir değilki dokunmatiği etkileyebilir.

9. dokunmatik çok ayrı bir katman. Zarar vereceğini pek sanmam ama yinede risk alırmısın bilmem.

10. Arkadaşlar ekran koruyucu jelatin yapıştırsam çizikler gözükür mü?
    ---
    ---
    Help me pls..

Son düzenleme: 22 Eylül 2013
  11. Bende de ekranda çizikler var hatta biri çok kuçuk oyuk hep gozume batıyordu parmak izi yapmayan jelatinlerden aldım şu puruzlu olanlardan çizikler çok dikkatli bakmadıkça gozukmuyor ama bi sıkıntısı var gunes ışığında okunabilirlik ozelliği açıksa guneş ışığında ekran soluklaşır bu puruzlu jelatin de ışıkta biraz soluklaştırıyo sonuç olarak ekran neredeyse okunmaz hale geliyor yani yapıştırırsan o ozelliği kapatman gerekiyo

12. Pürüzlü dediğin mat mı?

13. Evet mat

14. Bu eskisin mat taktıracağım o zaman. Acaba kurtulmanın başka yolu yok mu sen hiç araştırdın mı hocam.

15. en iyisi ufak tefek şeylere can sıkmamak

16. Kurtulmanın yolu yeni cam taktırmak nokia care da 200tl kusur fiyatı varmış mat jelatinden çok memnunum ben parmak izi olmuyo ekranda

17. bence de :oke:

18. Mat ekran koruyucu kapatır, fazla takılma

19. O iyi o,zaman bir daha mat alacağım teşekkürler.

Yüklüyor...
20/09/2018 - 01:53