Yardım L625'de Asphalt 8 yükleyemiyoruz ?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
L625'de Asphalt 8 yükleyemiyoruz ?
Arkadaşlar ablamda L625 var, Asphalt 8 yüklemiştik oynadık baya bi oynadık sonra güncelleme geldi güncellemek istedik ve nedense yarıya kadar geldikten sonra " bir hata oluştu ilgilenmeniz gerekiyor " gibisinden yazılar geldi. Yüklemeyi iptal edip baştan başlatmak istiyoruz ama onuda yapamıyoruz çünkü yarıdan tekrar başlıyo ve çok azıcık yükleyip aynı hatayı yeniden veriyor. Bu yüklemeyi tamamen iptal edebilir miyiz yada bu sorunu çözebilir miyiz ?

foreverthe

foreverthe

Üye
Oyunu kaldır, yeniden yükle

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu kaldır, yeniden yükle

Hocam onu 50 defa yaptık işte indirmeyi iptal et diyoruz sonra uygulamalara bakıyorum asphalt yok, ama mağazaya girip yeniden yüklemeye çalışınca kaldığı yerden devam etmeye çalışıyor sonra yükleniyor diyor ve hata veriyor..

foreverthe

foreverthe

Üye
Hocam onu 50 defa yaptık işte indirmeyi iptal et diyoruz sonra uygulamalara bakıyorum asphalt yok, ama mağazaya girip yeniden yüklemeye çalışınca kaldığı yerden devam etmeye çalışıyor sonra yükleniyor diyor ve hata veriyor..
Microsoft hesabınınız kapatıp açsanız ?

foreverthe

foreverthe

Üye
Tam olarak nereden kapatıcaz acaba ? :D Birde kapatılıp açıldığında programlar vs. gider mi ?
Vallaha bende WP'ye yabancıyım :D Gitmez heralde ya zaten kapatıp yine giriş yapacaksınız :D

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Microsoft hesabını ayarlardan hesaplar kısmından senkronize edebilirsiniz.Sürekli aynı hatayı alıyorsanız görülen bir sorun yoksa mağaza ile ilgili bir sorun olabilir.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
soft reset atarsanız indirilen dosyayı (kaldığı yerden önceki kısmı) silecektir. Muhtemelen telefonun hafızası yetmemiştir hatayı tamamen okumayı deneyin
soft reset atmak için güç tuşuna ve ses kısma tuşuna 5-10 sn basılı tutun

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
soft reset atarsanız indirilen dosyayı (kaldığı yerden önceki kısmı) silecektir. Muhtemelen telefonun hafızası yetmemiştir hatayı tamamen okumayı deneyin
soft reset atmak için güç tuşuna ve ses kısma tuşuna 5-10 sn basılı tutun

Bunu yaptığımızda telefon komple sıfırlanmıcak mı ?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Tam olarak ne işe yarıyor bu işlem ?
Dediğim gibi sadece yeniden başlatılacak. Telefon donduğu zamanlarda kullanılır. Bende asphalt 8 de kaldığı yerden devam ediyordu soft reset attım en baştan başladı

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Arkadaşlar ablamda L625 var, Asphalt 8 yüklemiştik oynadık baya bi oynadık sonra güncelleme geldi güncellemek istedik ve nedense yarıya kadar geldikten sonra " bir hata oluştu ilgilenmeniz gerekiyor " gibisinden yazılar geldi. Yüklemeyi iptal edip baştan başlatmak istiyoruz ama onuda yapamıyoruz çünkü yarıdan tekrar başlıyo ve çok azıcık yükleyip aynı hatayı yeniden veriyor. Bu yüklemeyi tamamen iptal edebilir miyiz yada bu sorunu çözebilir miyiz ?

Merak etme banada yüklenmiyor

İman Gücü ile gönderildi.

Üst Alt