kvk da cihaz değişimi hangi durumlarda yapılır ?

• 17 Mart 2013
  • 4053 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ne yapsam yeni cihaz alabilirim ? Benim c5in dokunmatik ve kamera çok kötü göndersem değişim yaparlar mı ?

Yazan: Shorty Meeks
  2. yukarı !

3. o c5 in kendi sorunu

4. İlk ay koşulsuz değişim yapılır, aynı sorundan servise 3 kere giderse yapılır.
    Başka durumlarda olabilir aklımdakiler bunlar.

5. teşekkür ederim cevabın için

6. Koşulsuz değişim için uğraştırırlar , ya hukuk yoluyla ararsın hakkını faturanla birlikte ya da cihazın servisde mekanik arıza giderildi gibi donanımsal bir ibare yazılırsa değişimi yaparlar . Ama 1 ayı geçmiş isee o 3 kez gönderme olayı genelde devreye giriyormuş ama çok verimli olunuyor mu orası mechul . Tamirini yaparlar arıza tespiti olursa . Biraz başlarının etini yemen lazım yoksa gider birşey olmadan geri döner . Ben cihazı değişim için 65 lira telefon parası harcamışım .

7. Ben ikinci el uygun fiyata bi htc evo almıştım
    Bi kac ay sonra ekranda olu pixel cikti gittim ankara teleservice sordurdum garantisi devam ediyor bende verdim istanbula gonderdiler ve hafta sonu dahil 7gunde yenisini gönder mislerdi sans isi bu biraz bence

8. Ölü pixel başlı başına sorun zaten , ellerinde stok vs durumlarına ve o anki insiyatiflerine kalmış bir şey . Peşinden biraz koştur hakkını alırsın
    Sent from my RM-821_eu_turkey_343 using Board Express

9. fatura tarihinden itibaren bir ay icinde mekanik onarim gormesi gerekirse cihazın degişimi yapılır. Ayni arizadan bir yil icinde 3 kere,farkli arizalardan dolayi iki yil icinde 5 kere serviste tamir gormesi gerekirse urunun kullaniminin kisitlanmasi anlamina gelecegi icin cihaz degişimi yapilmasi gerekir.

Not:Ayrica cihazin serviste oldugu sure kadar cihaz garanti suresi uzatilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 07:18