Kutsal kitaplar java formatında

Sponsorlu Bağlantılar

halil3200

Üye
    Konu Sahibi
Kutsal kitaplar java formatında
Kuran-ı kerim
incil
tevrat
zebur

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sagonafri, vahset44, emirhaydarlı ve 26 diğerleri

marine

Üye
teşekkürler dostum. umarımö çalışır uzun zamndır böyle bişey arıyordum

yilpa

yilpa

Üye
javalar çalışmıyor maalesef. ( Tel: n82)

suskun_21

suskun_21

Üye
tesekurler ama kuran-ı kerim yeterdi çünkü en son o kutsal kıtap baskada olmaz gerekte yok zaten zamanın sonuna yaklasıyoruz

• Beğen
Tepkiler: 9015

CİHAT EMRE

Üye
teşekkurle r kasrdeeeeş
:oke::):kop:

karahanlı

Üye
paylasim icin tesekkurler java lar calismiyor n73 3rd

idolbreaker

Üye
öncelikle emeğine sağlık dostum, Allah razi olsun. 6600 olur mu bunlar???

zibidi39

zibidi39

Üye
tesekurler ama kuran-ı kerim yeterdi çünkü en son o kutsal kıtap baskada olmaz gerekte yok zaten zamanın sonuna yaklasıyoruz

bu yaklasım benım dısladıgım ve yanlıs bı yaklasımdır cunku dıoger kutsal kıtaplarıda allah yollamıstır dıgerlreını kabul etmıyosan kuranı kerımıde kabul etmenın bı manası kalmıyo ve bence butun kutsal kıtaplar okunmalıdır boylece kendı dınımızın kıymetını daha ıyı anlıcamızı dusunuyorum.

cok guzel bı paylasım

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
bu yaklasım benım dısladıgım ve yanlıs bı yaklasımdır cunku dıoger kutsal kıtaplarıda allah yollamıstır dıgerlreını kabul etmıyosan kuranı kerımıde kabul etmenın bı manası kalmıyo ve bence butun kutsal kıtaplar okunmalıdır boylece kendı dınımızın kıymetını daha ıyı anlıcamızı dusunuyorum.

cok guzel bı paylasım

haklısın ama diğer kutsal kitaplar insanlar tarafından değiştirilmiştir Allahtan gelen ve tek değiştirilmeyen kutsal kitap Kuranı Kerimdir

A1234567A

A1234567A

Üye
evet diğer kitaplarıda yüce Allah c.c göndermiştir ama değişmeyen tek kitap Kur'an-ı Kerim'dir. Ama yinede diğer kitaplara inanmasakta dışlamayı doqru bulmuyorm

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Inanıyoruz zaten İmanın şartlarından biridir bu ama Allahtan geldiğıne inanıyoruz sonradan içine yazılmış saçma şeylere değil

xasthur

xasthur

Üye
Program çalışır mı çalışmaz mı bilmiyorum ama deneyeceğim. Fakat şunu söylemek istiyorum; nedense insanlar sadece kendi dinlerine ve kendi dinlerinin kutsallarına saygı isterken diğer dinlere zerre saygı göstermiyor. İncil ve Tevrat için gerçekten çok teşekkürler. Umarım bu 'bazı' önyargılı cahil yorumları yapan kişiler saatlerini internet başında geçirmek yerine namaz kılıp Kur'an okuyorlardır.

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca o kadar bozuk bir Türkçe kullanılıyor ki ne diyeceğimi bilemiyorum.

mekanik

Üye
diğer kutsal kitaplar... ki zaten bozulmuştur ihtiyacınız yok Kur'an bize yeter...:oke:

mscetin34

Üye
selam arkadaşlar ben samsung omnia i900 u kulanıyorum sizin verdiginiz bu e_kıtalarda sorun yaşıyorum acaba neden dir hep java özel bi durumla karşılaştı kapatılacak diyo acaba bun lar benim tel için uyumlu değilmi bunun için ayrı bı lınk varmı

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler

berazi

Üye
iyi bir çalışma.. teşekkürler

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
emeğine sağlık

metinmert06

Üye
başlık yanlış olmuş arkadaşım kutsal kitaplar değil kutsal kitap. zira kuran-ı kerim dışındakiler tahrip edildiği için hükmü geçersizdir.

bayrakcioglu

Üye
Arkadaşlar lütfen saçma sapan konuşmayın, İncil Allah'ın sözüdür diyorsunuz ama aynı zamanda değiştirildi diyorsunuz. Allahın sözünü hangi güç değiştirebilir ? Hem madem kuran-ı kerim son kutsal kitap ve eksikleri tamamlamak için gönderildi incilde ne eksik vardı ki tamamlansın. Allah eksik iş yapar mı ki işini tamamlamak için yeni şeyler yapsın

george138

Üye
Diğer kitapların değiştirildiğini biz biliyoruz ama yazık ki onlara inanan milyarlarca insan bunu bilmiyor. Akıllıyız biz, seviyorum kendimizi ;)

Ha bu arada...Okumak iyidir, kültür yapar insanda. Tırsmayın, dinden çıkmıyorsunuz. Bir hristiyanla, bir yahudiyle tartışırken söyleyebilecek bi kaç lafınız oluyor. Onları doğru yola getirip sevap kazanmak isteyenler baksın kitaplara da onların kitaplardaki yanlışlarını görüp onlara doğrusunu anlatsın.

Üst Alt