Öneri Kurulum Sonrası Program Paketi v0.1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
himmgarip

himmgarip

Üye
    Konu Sahibi
Kurulum Sonrası Program Paketi v0.1
Arkadaşlar Merhabalar,
Android telefonları, tabletleri v.s. için yeni telefon alanlar ya da yeni rom yükleyenler için küçük bir proje düşündüm. Telefonda devamlı kullandığımız bir uygulama paketi yapmak istedim. Ama kendi isteğime göre değil sizin isteğinize göre bir şey olsun istiyorum. 3 adet uygulama paketi yapacağım. Bunun ismini de nereden aklıma geldi bilmiyorum ama Kerata koydum :)

Birincisi standart kullanılan yazılımlar (Kerata Standart v0.1), İkincisi günlük kullanılan(Kerata Günlük v0.1), üçüncüsü de daha profesyonel yazılımlar (Kerata Pro v0.1).

* Dosya Yöneticisi
* İnternet Tarayıcı
* Müzik Çalar
* Resim Düzenleyici ve Gösterici
* Ofis Uygulaması
* Flash Player v.s. v.s. diye devam edecek bir liste.

Örneğin en çok istenen dosya yöneticisi, İnternet tarayıcısı v.s. eklenecek Kerata'ya.

Öncelikle şunu belirteyim herkes bu programları her yerden bulabilir bunu biliyorum. Lakin foruma bakındığımda böyle birkaç girişim var ama çok iyi bir şey yok diye gördüm. En iyisini yapalım istiyorum. Tepki ve cevaplarınızı bekliyorum.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu ile ilgili kısa sürede sonuç elde edilirse sevinirim sonrasında konu sohbet ortamından ileri gitmiyor. Uygulama hazır olduğunda ilgili Android uygulama bölümünde paylaşılarak konu kapatılacaktır.

Bilginize İyi çalışmalar şimdiden. :cool

himmgarip

himmgarip

Üye
    Konu Sahibi
Konu ile ilgili kısa sürede sonuç elde edilirse sevinirim sonrasında konu sohbet ortamından ileri gitmiyor. Uygulama hazır olduğunda ilgili Android uygulama bölümünde paylaşılarak konu kapatılacaktır.

Bilginize İyi çalışmalar şimdiden. :cool

Emin olun 15 yaşında genç bir delikanlı değilim... Nextman desteklemenizi beklerdim konuyu kısa sürede kapatmanızı değil. Yapacağımız şey birkaç programı bir dosyanın içine toplayıp paylaşmaktan daha öte bir şey emin olun.Saygılar...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşım bizler yaşa göre konu onaylamıyoruz. Geçmişte bu ve buna benzer konuların tecrübesini paylaşarak hatırlatma niteliğinde bilgi veriyoruz. Bizlerin hatırlatmalarını yanlış anlamanız enteresan.Konuyu takip ediyorum. Bu arada Yaş olarak forum ihtiyarlarından olduğumu belirtmemde fayda olacak sanırım :)

SHS

SHS

Üye
Klavye olarak Touchpal
Arayüz olarak Apex (Türkçesi forumda var)

• Beğen
Tepkiler: himmgarip
himmgarip

himmgarip

Üye
    Konu Sahibi
Tanıyorum, biliyorum sizi... Önerilerinizi şiddetle dikkate alacağım.:worshippy:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ok anlaşıldı ozaman benden de bir öneri AirDroid :oke: son sürümü ile gerçekten ilaç gibi bir program oldu :cool

• Beğen
himmgarip

himmgarip

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
98farom98

98farom98

Üye
Şimdiden ellerine sağlık süper bir uygulama olur

lazye

lazye

Üye
Emek için teşekkurler :)

• Beğen
himmgarip

himmgarip

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için teşekkürler ama ben öneri bekliyorum.

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Konu Sahibi isteği üzerine :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt