Kurtlar Vadisini eleştirelim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jumbolinho

Üye
diziye etcek bi lafım yok ama necati şaşmaz bence
başka hiç bi dizide rol alamaz alsa bile aynı tür şeylerde alır
ayrıca oktay kaynarca magazin programlarına konu olmaya başladıktan sonra
yani diziden sonra mafya gibi diilde sert adam tripleriyle takılmaa başladı
oysa çok mülayim bi insandı kendisi

Salihyet

Salihyet

Üye
konuya dönelim

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yorum yapmak istemediğim konulardan biri bknız sinir olduğunuz siziler topici

dj_scorpion

Üye
bencede artık sacmalık gibi bişeye donuştu fazla abartıldı sanki
saygılarrr...

Caine

Caine

Üye
Originally posted by ardadoganer+Sep 27 2005, 09:50 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ardadoganer &#064; Sep 27 2005, 09:50 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-polat_alemdar@Sep 27 2005, 07:41 PM
ya arkadaşlar uğraşmayın benim diziyle birşey bulamazsınız&#33;
ülkemizdeki birçok gerçeği açığa çıkarıyor bunu herkes kabul etmeli
bilinmeyen birçok gerçeği diyorum ve aslında bunu buradan söylemek istemiyordum ama mecbur kaldım söylüyorum devletin gizli işleri ile ilgili bilgili ve bizzat içinde olan insanlarla ilişkilerim var ve dizide olup biten olayların birçoğu gerçek
tamam hak veriyorum bazı arkadaşlara abartılar var dizi de ama devletin iç yüzü açıkça ortada bunu görmemek için kör olmak lazım
iktidarın nasıl değiştiğini kimin ülkeyi yönetip yönetmediğini açıkça izliyoruz daha ne olsun?
bence eleştirilmemeli
üstelik holywood filmlerindeki sahneleri aratmayacak derecede de ve kalite de sahneleri var bu dizinin arkadaşlar
o yüzden bence eleştirilecek yanı yok
hem üstelik diziden etkilenip insan öldüren veya türlü saçmalıklar yapan insanların akılsız ve seviyesiz yaratıklar olduğunu düşünüyorum&#33;
[post=179006]Quoted post[/post]​

abi naptun sen yaa bu kadarda kaptırılmazki... nick+imza+avatar her seyiyle KVci adam ;)

bende küçükken kendimi bebek şirin sanıyodum şimdi büyüdüm şirin baba oldum :b
[post=179210]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

baba süpoersin pardon şirin baba :DD

iceboy

iceboy

Üye
Hic izlemeyecegim bir dizi&#33; Kardesim de tam zitti, bayiliyor bu diziye&#33;
Millet iki kesik sahnesi var, acik sahne var diye baska dizi ve klipleri yayindan kaldirirlar, KV&#39;disine gelince birsey yok&#33;
Birde dizi ozet ile 4 saat suruyor nerdeyse ya&#33; Siyirmis bu yapimcilar kafayi&#33;
Bir hata yapsalar da RTUK bu diziyi yayindan kaldirsa diye bekliyorum her gun her gun ve her diger gun...

dj_scorpion

Üye
abi bence bu dizinin bitmeden kalkacagı yok ekranlardan
ayrıca bu şirin babalarda cok hoş olmuş
yeni bir SİNERJİ yaratmışlar.
saygılarrr...

lastsmileegs

Üye
    Konu Sahibi
valla arkadaşlar bakın bir sürü eleştri gelebiiyormuş

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
kurtlar vadisi su ana kadar izledigim en guzel tel dizisi kendini bilen kisi icin o dizilerin gercegi abarttigini gorur o yuzden de gec yayınlanıyor

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Severek ve heyecanla izlediğim dizi diyebilirim. : )

Nike

Üye
Beyler Kurtlar Vadisi Türkiyenin gerçeklerini anlatıyor o yüzden çok seviyorum

rockcity

Üye
Originally posted by Nike@Sep 29 2005, 06:41 PM
[post=180792]Quoted post[/post]​
her yönüyle mükemmel bir dizi..yalnız son 14 böllüm kalması üzücü bir durum :&#39;(

iceboy

iceboy

Üye
Originally posted by rockcity+Sep 29 2005, 04:56 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(rockcity &#064; Sep 29 2005, 04:56 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Nike@Sep 29 2005, 06:41 PM
her yönüyle mükemmel bir dizi..yalnız son 14 böllüm kalması üzücü bir durum :&#39;(
[post=180804]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Son 14 bolummu? Eminsin dimi? Bak iste bu sevindirici bir haber. Eger gercekten oyleyse artik yayindan kalkar ve kendini bilmez, kisiligini bulamamis kisiler KV&#39;deki insanlara benzemeye calismazlar... Benimde sinirlerim bozulmaz...

dj_scorpion

Üye
kendini benzetenlere bende bozuluyorum ama
dizi gusel beaaaa
saygılarrr...

Salihyet

Salihyet

Üye
ben dizideki adıyla çakır öldüğünden beri hastayım diziye çakırada gıcığım zaati

MagNum

MagNum

Üye
Bence de diziyi fazla uzattılar o dizi en parlak donemini Çakır oldüğü zaman yaşadı şimdi ise...... :eksi:

fcinar53

Üye
kurtlar vadisi gerçekten memleketin durumunu anlatıyor son bölümler kalması kötü ama en kısa zamanda yenisi gelir 8)

Salihyet

Salihyet

Üye
kanal değiştiren dizi deforme olur ;)

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by Nike@Sep 29 2005, 06:41 PM

yaw herkes bunu söylüyor ama bu gerçekleri siz nereden biliyorsunuz kulaktan duyma bilgiler yani dizi gizli gerçekleri anlatıyorsa neden buna kimse ses çıkarmıyor yada ne bileyim benim anlayamadığım bir sürü ıvır zıvır var tama kabul ediyorum dizi türkiye standartlarının üzerinde bir dizi ama bazı insanlarda olayı bence gerçekten abartıyorlar.

bu kadar insan bu diziyi izliyorsa mutlaka bir bildikleri vardır kanısındayim ama lütfen bazı olayları da bazı şeylere malletmeden önce bir araştırma yapalım kanısındayım. tabi yukarıdaki arkadaş bir araştırma yapıp bu kanıya varmışsa ona bir sözüm yok

Salihyet

Salihyet

Üye
herşey bu dizide gördüğünüz kadar kolay değil bir çırpıda aranmaktan bir çırpıda yakalanmaktan bir çırpıda ölmekten kurtulamazsınız akla mantığa şeyler olduğunu söyleyebilirim sadece babamın ihtiyar bir arkadaşı şu an almanyada bana çok veci şeyler anlattı :S :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt