Kuran-ı Kerim Türkçe Okunuşu

Sponsorlu Bağlantılar

bulat_56

bulat_56

Üye
link bozulmuşş

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler ;)

turizm06

Üye
Alak suresi 7 ve 8. ayetler arapça aslına göre yanlış yazılmış.(tecvid olarak değil) unutulan harfler var.Emin olmak için sureyi sesli olarak dinledim ve 7,8. ayetler de eksik harfler var.bu sadece karşılaştığım bir durum.belki ben yanılıyorumdur.Daha iyi bilen varsa lütfen kontrol etsin ve cevap yazsın!

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
Sağolasın

araknid081

Üye
ellerine sağlık

tekpinar

Üye
öncelikle tşk edirm
ancak telefon nokia n85 yüklemede hata veriyor
bana detaylı bi şekilde anlatırmısınız
Allah razı olsun

AllEyesQnMe

Üye
arkadaslar elimizden geliyorsa kuranın arapca olarak okunması daha efdaldır.turkce okunusta cok fazla yanlıs okumalar oluyor.zaten her dilin kendine ozel durumları var.arapca alfabeyı turkceye tam cevıremessiniz cunku bazi harflerin bizde karsiligi yok.bu yuzdende ister istemez yanlıs okunuyor.
kardeşim sende haklısın ama bazı arkadaslarımız hiç bilmiyor okumasını. Yani hiç yoktan iyidir bence yararlı bir program acil bir şekilde okunması gerktiğinde zorlanmadan okunup bitirilecek bir yapıya sahip. Ben sınavlardan 10 dk önce fetih suresi okurdum hep. Paylaşana teşekkürler :oke:

karahan 233

Üye
ben bunu telefonumua yukleyemedım

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
süper yha :D

firarisultan1

Üye
nokia 6210 navigatora uygun olurmu

sembay

Üye
allah razı olsun

ulasturhan

Üye
paylaşım için teşekkürler işimi gördü...

kivanc77

Üye
S.A emeğinize sağlık. BEN PROGRAMLARI SORUNSUZ TELEFONA YÜKLEDİM AMA Bu programları kurup açınca application expired!! diye bir msj geliyor ve programlar açılmıyor. ne yapmam lazım, yardım lütfen!!!İİİ

tornado112

Üye
eline sağlık kardeşim

omera

Üye
emeğine binlerce kez teşekkürler

krlsz

Üye
emeğine sağlık kardeşim kurdum çalışıyor.

cenker79

Üye
thx

--------------- Ekleme ---------------

sağolun

cryptic

Üye
tşkler

Üst Alt