Kulaklıkla daha fazla ses

Sponsorlu Bağlantılar

dustqm

dustqm

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklıkla daha fazla ses
Arkadaşlar bende nokia 3230 var ve mp3 radio falan dinlerken hds3 kulaklık kullanıyom acaba daha fazla ses veren bi kulaklık biliyo musunuz orjinal ya da deil :scooter:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Orjinal ya da deeğil , kulaklık telefonun ses çıkışına bağlı , dolayısıyla Nokia kulaklıklardan genellikle (!) aynı sesi alırsın fakat , 3.5 MM Jack yardımıyla , Sony cvs. gibi kulaklıkları takıp , daha iyi sesle müzik dinleyebilirsin.

dustqm

dustqm

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Sep 28 2005, 08:38 PM
Orjinal ya da deeğil , kulaklık telefonun ses çıkışına bağlı , dolayısıyla Nokia kulaklıklardan genellikle (!) aynı sesi alırsın fakat , 3.5 MM Jack yardımıyla , Sony cvs. gibi kulaklıkları takıp , daha iyi sesle müzik dinleyebilirsin.
[post=179974]Quoted post[/post]​

nassıl olcak o iş biraz açsana be yaw ve o aparatı nerden temin edebilirim ve ne kadara ;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
orjinaldan ses süper geliyor..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
3230'da süper ses gelmiyor hiçbir şekilde.. :eksi:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 28 2005, 09:31 PM
3230'da süper ses gelmiyor hiçbir şekilde.. :eksi:
[post=179999]Quoted post[/post]​

Bende 6630'dan Bahsetmiştim...

3230 var ama hiç kul dinlemedim... :(

Peace

ibonline

ibonline

Üye
orjinal kulaklık takılı iken mp3 kalitesi gercekten süper 6630 un
3230 un ne haricisi hoperlorden sesi güzel nede kulaklıktan

Gokhan43

Gokhan43

Üye
3230'dan iyi ses beklenmez ama 3.5 MM Jack'ler ile 6630 , 6230i , K750, vs. gibi telefonlara Sony vs. kulaklıklar manyak ses olur.

dustqm

dustqm

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Sep 29 2005, 03:53 PM
3230'dan iyi ses beklenmez ama 3.5 MM Jack'ler ile 6630 , 6230i , K750, vs. gibi telefonlara Sony vs. kulaklıklar manyak ses olur.
[post=180600]Quoted post[/post]​

onu anladıkta kaç para nerde satılıyo bide onu söylesen süper olcak :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Fiyat bilmiyorum ama Elektronik Market vs. gibi yerlerde Nokia için olanlar vardır.

Ayrıca kendimiz de yaptırabiliriz aslında.

Nike

Üye
Nokianın bluetooth kulaklığını kullan daha iyi

mert_by_undergraund

Üye
peki 6600 kullanıyorum ama kulaklığa çok az ses geliyor bunu yüükselten bi prog .. varmı

RockFord Fosgate

Üye
walla gokhan 3.5mm jack+sony kulaklık yaptık seste hıbır fark olmuyo ne 6630 da ne N70 te!!!!ama 6670 te fark edıyo cunku o sterı deıl ya ıyı ses gelıyo eskısıne gore ama 6630 ve n70 te fark olmuyo fazla heveslenmeyın yanı!!!

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Sep 30 2005, 05&#58;39 PM) [post=181762]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Fiyat bilmiyorum ama Elektronik Market vs. gibi yerlerde Nokia için olanlar vardır.

Ayrıca kendimiz de yaptırabiliriz aslında.
[/b][/quote]

ßenim D600&#39;e yapıcam bi bulsam

RockFord Fosgate

Üye
bız kendımız yaptık maddman forumda yazmıstı nasıl yapılacagını
11&#33;&#33;

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ßiLen ßiri yazabilr mi ? elektrikçiye gittim adama jack taktırcam dedim suratıma 10dk boyunca baktı

RockFord Fosgate

Üye
ya bı konulara bak bulrsun nokia ıle ılgılı yada genelde kurtlar v sını ızlıyom su anda mesgulum bıtıce bulurum&#33;&#33;&#33;

Los Galacticos

Üye
onlar çok basit. ben kullanıyom 6630 var bende orjinali kırdım am şimdi başka kulaklıklarla falan kullanıyom aparat sayesinde :oke:

Üst Alt