Kulaklik Almayi Dusunuyorum

Sponsorlu Bağlantılar

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklik Almayi Dusunuyorum
Herkese merhabalar,
Kulakustu kulaklik alicam kismetse.Internetten biraz baktim.Kritelerim,iyi ses kalitesi ve disariya minimum ses cikmasi.Fiyat en fazla 60-70.Yorumlarinizi bekliyorum.
Iyi forumlar...Bu arada hem bilgisayarda muzik yaparken,hem tablette dizi izlerken,hem de telefonumdan muzik dinlerken kullanicam...
Ürünler;
1-

2-

3-

Son düzenleme:

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
çakma beatslerden al sesi bilmiyorum ama şekil yaa :)

caglar b

caglar b

Üye
Creative ep630 yada sennheiser cx 180

• Beğen
Tepkiler: MrCaesar
istisna97

istisna97

Üye
Sony bende var guzel seside guzel fiyatita ole 60-70

• Beğen
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Konu guncel,lutfen goruslerinizi bildirin...Beyler bugün kulaklığı almnaya gidicem.Acil yardımınız gerekli verdiğim linklere bakıp yorum yaparsanız sevinirim.

1-

2-

3-

Son düzenleme:
mstf_l

mstf_l

Üye
Alma imkanın varsa bunu tavsiye ederim.

Ama eğer yoksa sadece phlips shl3000 i alma diyebilirim. Arkadaşta vardı bendeki sennheiser mx170 ile daha iyi bir bass kalitesi alıyordum.

Edit: yada direkt philips'ten uzak dur, daha hiç düzgün kulaklık yaptıklarını görmedim.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi

Ama eğer yoksa sadece phlips shl3000 i alma diyebilirim. Arkadaşta vardı bendeki sennheiser mx170 ile daha iyi bir bass kalitesi alıyordum.

Edit: yada direkt philips'ten uzak dur, daha hiç düzgün kulaklık yaptıklarını görmedim.

Gonderdigin kulakliktan bahseder misin biraz? Bu arada neden Philips degil? Gercekten kotu mu?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
2-

bu iyi bunu tavsiye ederim

oznkrts

oznkrts

Üye
O fiyatlara philipsden şaşma bence birazdaha bütçen olsa marshall çok iyi ama philipslerde bayagı iyi fiyatına göre

• Beğen
mstf_l

mstf_l

Üye
Yapmayın be dostlar, ben daha doğru düzgün parasının hakkını veren philips görmedim.

Benim dediğim kulaklıkta skullcandy , zaten bu konuda öne çıkmış bi firma internetten araştırabilirsin.

shl 3000 ile bu lowrider iki tane yakın arkadaşımda vardı. Kesinlikle lowrider. O 120 tl'ye almıştı. Ayrıca skullcandynin dahili bass amplifier'ıı ve katlanabilme özelliği var. Son olarak senin bütçene göre baya tuzlu :ehe

Ben git bir mağazada dene derim. MM yada elektroworld varsa yakın onlarda deneyebiliyorsun. Bahsedilen sony'i fazla deneyemedim , bi ara MM de görmüştüm, güzel gibiydi. Burda da tavsiye etmişler bence onu al.

Edit: Pardon bu Philips o arkadaştaki değilmiş , özür dilerim. Ama ben onca tecrübeden sonra yine de denemeden alma derim Philips'i.
Onda ki buydu Bi de bunlar var hocam

Son düzenleme:
  • Beğen
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Yapmayın be dostlar, ben daha doğru düzgün parasının hakkını veren philips görmedim.

Benim dediğim kulaklıkta skullcandy , zaten bu konuda öne çıkmış bi firma internetten araştırabilirsin.

shl 3000 ile bu lowrider iki tane yakın arkadaşımda vardı. Kesinlikle lowrider. O 120 tl'ye almıştı. Ayrıca skullcandynin dahili bass amplifier'ıı ve katlanabilme özelliği var. Son olarak senin bütçene göre baya tuzlu :ehe

Ben git bir mağazada dene derim. MM yada elektroworld varsa yakın onlarda deneyebiliyorsun. Bahsedilen sony'i fazla deneyemedim , bi ara MM de görmüştüm, güzel gibiydi. Burda da tavsiye etmişler bence onu al.

Edit: Pardon bu Philips o arkadaştaki değilmiş , özür dilerim. Ama ben onca tecrübeden sonra yine de denemeden alma derim Philips'i.
Onda ki buydu Bi de bunlar var hocam

Tavsiyelerin icin cok tesekkur ederim.Buyuk ihtimal Media Markt'tan alicam.Arkadaslar Sennheiser HD 201'i 61 liraya aldim.Urun :
Gayet memnunum :)

0MG90

0MG90

Üye
Biraz daha para verebilirsen Nokia Monster Prutiy HD kulaklık al derim ben aldım cok memnunum hepsiburada indirimli fiyatı 150 tl

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Alabilirsem buyuyunce elime kendi param gectiginde daha guzelini alicam.Simdilik bu fiyata Sennheiser HD 201 iyidir :)

MaxipmaN

Üye

mx170 f/p urunu bence bende she3000bk var aynı fiyattılar mx170 daha iyi

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Sennheiser HD 201 aldim :)