Küçük Salon Modelleri


Marco Laren

Marco Laren

Üye
Evinizin salonu küçükse, doğru dekorasyon ile olduğundan çok daha geniş gösterebilirsiniz. Küçük salon modelleri, doğru planlama ile geniş odalar haline dönüştürülebilir. Bunun için bazı kurallara uymak gerekmektedir. Öncelikle, salonunuzun dekorasyonunu yaparken, duvarlarda açık renkler kullanmaya dikkat etmelisiniz. Duvarlarda, bordo, gri gibi koyu renkler yerine, krem, beyaz, ekru, uçuk pembe gibi hem açık, hem de mat renkleri seçmelisiniz. Bu şekilde, odada ferahlık ve genişleme hissi yakalayacaksınız. Öte yandan, duvarınız uygunsa ayna kullanabilirsiniz. Aynalar, mekanlara önemli şekilde ferahlık katmaktadır. Küçük salon modellerinde duvar kağıtları da uygulanabilir. Ancak, yine açık renklerin ve küçük desenlerin seçilmesi yerinde olacaktır. Çizgili modelleri de kullanabilirsiniz.Küçük salon modellerinde, dar kesimli, fazla geniş olmayan modelleri tercih etmelisiniz. Bu anlamda, yeniden moda olan ellili yılların küçük koltuk modellerini seçebilirsiniz. Fazla geniş olmayan köşe takımlarını da uygulayabilirsiniz. Küçük salonlarda, ayrı ayrı tv sehpası ve dolap kullanmak yerine, tv ünitelerinden faydalanabilirsiniz. TV ile aynı boyutlarda seçilen ve fazla yer kaplamayan yaşam üniteleri sizin için çok kullanışlı olacaktır. Perdeleri de fazla uzun seçmemelisiniz. Kat kat ve uzun modelleri yerine, kısa ve ince modelleri seçmelisiniz. Stor modelleri kullanabilirsiniz. Öte yandan, renk seçiminde yine açık renkleri seçmeniz yerinde olacaktır. Küçük salon modellerinde, yemek takımı seçerken de küçük boyutlu olanları seçmeniz uygundur.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt