KÜÇÜK ERKEKLER - ÖZETİ (Lütfen Yardım Edin)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4sd

Üye
    Konu Sahibi
KÜÇÜK ERKEKLER - ÖZETİ (Lütfen Yardım Edin)
Küçük Erkekler kitabının özetini bir türlü bulamadım.Yardım ederseniz sevinirim.:hmmm :hmmm :hmmm :hmmm

murat684

Üye
küçük erkeklerin özeti lazım yaw lütfen yardım edin

--------------- Ekleme ---------------

:ağlarım:küçük erkeklerin özeti lazım yaw lütfen yardım edin

sekinardi

sekinardi

Üye
küçük erkekler kitabının özeti
Yoksul Bir Ailenin Dört Kızından Biri Olan Ünlü Abd´Li Yazar Loisa May Alcott Babasının Aşıladığı Okuma Sevgisiyle Çok Genç Yaşta Yazar Oldu Çocukluğu Ünlü Kişiler Arasında Geçti Bir Boston Gazetesinde Gerilim Öyküleri Yayımladı Hiçbir Zaman Yazarlıkla Geçinememiş Olan Alcott Ailesine Yardımcı Olabilmek İçin Neredeyse Tüm Yaşamı Boyunca Çeşitli İşlerde Çalışmak Zorunda Kaldı Gündüzleri Dikiş Dikti, Geceleri Öyküler Yazdı Amerikan İç Savaşı Sırasında Gönüllü Hemşirelik Yaparken Tifoya Yakalanan Ve Bundan Sonro Tam Anlamıyla İyileşemeyen Alcott İlk Kitabı Hastane Öyküleri´Ni De Bu Savaş Döneminde Yazdı
Alcott´Un Gençlik Deneyimlerinin Bir Ürünü Olan Küçük Erkekler, İnsanların Sevginin Gücüyle Neleri Başarabileceklerini, Nerelere Kadar Gidebileceklerini Gösteren Ve Yıllardır Elden Düşmeyen Bir Baş Yapıttır İnsan Her Ortamda, Her Koşulda Sevebilir, Sevmeyi Başarabilir, Sevginin Gücünü Çevresine Yayabilir Mutluluk Bu Değilse Ne Olabilir?
Engin Yayıncılık Bir Yaşam Kılavuzu Niteliğindeki Bu Başyapıtı Kıvançla Sunuyor

BUYRUN ARKADAŞLAR...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt