ku990 viewty sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biologevo

Üye
    Konu Sahibi
ku990 viewty sorun
arkadaşlar ku990 viewty de bluetooth u açmaya çalıştığımda BD adresi belirlemelisiniz diye bir ibare çıkıyor bluetooth u açamıyorum yardım lütfen

schumici

schumici

Üye
öyle çin malı alırsan başına olay olur tabi bence hemen elinden çıkarmaya bak

safakk

safakk

Üye
arkadaşlar ku990 viewty de bluetooth u açmaya çalıştığımda BD adresi belirlemelisiniz diye bir ibare çıkıyor bluetooth u açamıyorum yardım lütfen
aldığınız yere danışmanızda fayda var garantisi falan varsa servisi neredeyse oraya götürmelisiniz...
öyle çin malı alırsan başına olay olur tabi bence hemen elinden çıkarmaya bak
biz buraya yardım için geliyoruz öyledeğil mi şimdi burada yardımcı olmayıp arkadaşın sorununu çözmeden suçlama yoluna giderseniz hem kendi itibarınızı hemde forumun itibarını zedeelersiniz;) ayrıca 2. elden bu sorunu belirtmeden satması da 2. ele güveni azaltır ve yarın bir gün 2. elden telefon satacağınızdan işin ucu sizede dokunur o nedenle akıl verirken iyi düşünmek gerek saygılar .... ;)

schumici

schumici

Üye
biz buraya yardım için geliyoruz öyledeğil mi şimdi burada yardımcı olmayıp arkadaşın sorununu çözmeden suçlama yoluna giderseniz hem kendi itibarınızı hemde forumun itibarını zedeelersiniz;) ayrıca 2. elden bu sorunu belirtmeden satması da 2. ele güveni azaltır ve yarın bir gün 2. elden telefon satacağınızdan işin ucu sizede dokunur o nedenle akıl verirken iyi düşünmek gerek saygılar .... ;)

ben aylardır bu telefonları almayın diyorum başınıza bela olur diyorum etmeyin paranıza huzurunuza yazık diyorum. işte bu tarz örneklerde haklı olduğumu gösteriyor. ama inan ben bu arkadaşın düştüğü duruma senden daha çok üzülüyorum birader. o yüzden kızıyorum aldırtmamaya çalışıyorum. çin telefonlarının servisi yok garantisi yok. o yüzden bozulduğu an bitti demektir. o yüzden ikinci elden çıkartsın. ama çıkartırkende aman sesini çıkarma birilerine kakala demiyorum. şu şu arızası var desin satsın kimse kimseyi kakalamasın ok birader

safakk

safakk

Üye
ben aylardır bu telefonları almayın diyorum başınıza bela olur diyorum etmeyin paranıza huzurunuza yazık diyorum. işte bu tarz örneklerde haklı olduğumu gösteriyor. ama inan ben bu arkadaşın düştüğü duruma senden daha çok üzülüyorum birader. o yüzden kızıyorum aldırtmamaya çalışıyorum. çin telefonlarının servisi yok garantisi yok. o yüzden bozulduğu an bitti demektir. o yüzden ikinci elden çıkartsın. ama çıkartırkende aman sesini çıkarma birilerine kakala demiyorum. şu şu arızası var desin satsın kimse kimseyi kakalamasın ok birader
tamamda olmuşla ölmüşe çare yok almış işte hem sorunlu telefon anca yedek parça fiyatından gider ya neyse....

schumici

schumici

Üye
tamamda olmuşla ölmüşe çare yok almış işte hem sorunlu telefon anca yedek parça fiyatından gider ya neyse....

işte o yüzden 5se 5 50yse 50 100se 100 ne kadar zararından dönebiliyosa dönsün bu kardeşimiz o telefonu elinden çıkartarak

biologevo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım telefonun ne olup olmadığını bilmeden nasıl çin malı olduğunu anladın hayret ? bi sor sonra teşhis koy tabi anlıyosan bu işlerden ki sanmıyorum anladığını ! LG ku990 viewty telefonu incele bak sonra yorum yap ok hangi çin malı telefonda 5mp kamera gördün sen ? varsa alalım sölede yani öyle direkt atıp tutmakla olmuyo bu işler . nese saol çözümün için hernekadar çözüm sayılmasada. bye

schumici

schumici

Üye
arkadaşım telefonun ne olup olmadığını bilmeden nasıl çin malı olduğunu anladın hayret ? bi sor sonra teşhis koy tabi anlıyosan bu işlerden ki sanmıyorum anladığını ! LG ku990 viewty telefonu incele bak sonra yorum yap ok hangi çin malı telefonda 5mp kamera gördün sen ? varsa alalım sölede yani öyle direkt atıp tutmakla olmuyo bu işler . nese saol çözümün için hernekadar çözüm sayılmasada. bye

birader sende tutup lg diye yazmamışsın ki yazdıklarından çin malı olduğu anlaşılıyo başlığa tutup yazmışsın öyle bizde ne olduğu belli olmayan çin mallarından sandık sen tutup yazdınmı en başında lg diye haberin neresinde yazıyo 5mp diye nerden bilcez biz onu. burda bizde sallayıp atmıyoruz tek kusurlu biz değiliz onu da anla yani

biologevo

Üye
    Konu Sahibi
valla ben senin yerinde olsam bi bakardım bu telefon ne diye yazar google a sonra yorum yapardım, madem araştırmacı biri değilsin yorum yapma ozaman BİRADER araştırmadan görmeden .

schumici

schumici

Üye
birader bende senin yerinde olsam lg diye belirtirdim. yardım istiyosan herşeyi belirt ki bizde ona göre yardım edelim yarım yamalak yazıp sonra beğenmeyince laf etme ondan sonra

biologevo

Üye
    Konu Sahibi
madem ben tam yazmadım lg diye , yorumunu yapmadan önce ku990 nedir diye sorardım bende senin yerinde olsaydım ;) hadi sormadın diyelimki zaten sormamışsın ozaman araştırırdım eğerki bilmediğim bişiye yorum yazacaksam ! ama sen hiç bişi yapmadan zank diye yorum yazdın bilmeden etmeden dahaaaaaaa uzatıyosun BİRADER(miş)

schumici

schumici

Üye
madem ben tam yazmadım lg diye , yorumunu yapmadan önce ku990 nedir diye sorardım bende senin yerinde olsaydım ;) hadi sormadın diyelimki zaten sormamışsın ozaman araştırırdım eğerki bilmediğim bişiye yorum yazacaksam ! ama sen hiç bişi yapmadan zank diye yorum yazdın bilmeden etmeden dahaaaaaaa uzatıyosun BİRADER(miş)

bak BİRADER sidik yarıştırmaya çalışıyosan burası yeri değil. ben araştırmak zorunda değilim bana çin malı geldi çin malı dedim bi daha görsem yine çin malı serim sen sorununa çare arıyosan sorununu tam belirtirsin kimse senin dediğin saçma şeyi araştırmak zorunda değil sen lg de millet anlasın milleti uğraştırma BİRADER.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt