kriterlerime uyan cep telefonu tavsiyesi

• 17 Nisan 2011
  • 2361 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kafama c6 yattı ama hayalimde hep n97 vardı yazılımsal ve donanımsal birçok sorunu olduğunu duydum.yazılım sorunları güncelleme ile çözülüyormu.

sürgülü qvverty klavyeli vvifili çok uçuk olmayan telefon önerebilirmisiniz.

Yazan: lyna
  2. LG Wink :oke:

3. ekranı küçük değil mi

4. c6 nın ekranı rezistif kesinlıkle tavsiye etmem , samsung i5510 veya milestone gibi cihazlara bak kapasitif ekranlı android işletim csistemli cihazlardır

5. milestone motorola olduğu için tercih etmiyorum. i5510 güzel telefon ama 2 eksisi var önde kamerası yok ve flaşı yok.

----------Eklendi @ 16:46:41 ---------- Yazıldı @ 16:07:38 ----------

android işletim sistemli tercihimdir. n97 de yazılım güncellemesi yapınca donmalar restartlar çözülüyormu

6. n97 berbat ötesi bir telefon uzak durman yararına

7. istediğim gibi bi telefonda bulamadım

8. n97 almanı tavsiye etmem ama dusuk fiyata normal ozellıkler olsun dersen c6 alabılırsın. veya e71 e63 e72 olabilir

9. e serisi düşünmüyorum sürgülü qvverty klavye düşünüyorum nokiadan ziyada android bi telefon daha iyi olur diye düşünüyorum

10. Benim attığım telefona bi bakma zahmetine girseydin keşke, o da zaten E serisinin tek sürgülü telefonu. İstediğin gibi Androidli telefon Xperia Mini Pro var ama ekranı küçük.

11. mesajını görmemişim kusura bakma.e7 symbian ve fiyatı çok yüksek sürgüsü kazık gibi açılmıyor.verilen paraya değer bi telefon gibi durmadı gözümde.xperia mini pronun ekranı gerçekten çok küçük xperia pro da türkiyede yok sanırım

12. Xperia Pro yeni duyuruldu buraya gelmesi birkaç ayı bulur elbette. Beklemeni tavsiye ederim :oke: Çünkü N97 650-700 tl civarında olsa kaçırma derim ama bakıyorum da hala daha 1000 tl civarlarında geziyor fiyatı. 434 mhz'lik kendi fiyat aralığında baya düşük bir işlemcisi var. Alırsan kasma donma sorunlarıyla başını ağrıtabilir.

13. samsung wave 533 bada işletim sistemi geleceği parlak :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 22:10