kriterlerime uyan cep telefonu tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lyna

Üye
    Konu Sahibi
kriterlerime uyan cep telefonu tavsiyesi
kafama c6 yattı ama hayalimde hep n97 vardı yazılımsal ve donanımsal birçok sorunu olduğunu duydum.yazılım sorunları güncelleme ile çözülüyormu.

sürgülü qvverty klavyeli vvifili çok uçuk olmayan telefon önerebilirmisiniz.

'Patron

'Patron

Üye
LG Wink :oke:

lyna

Üye
    Konu Sahibi
ekranı küçük değil mi

hoss

hoss

Üye
c6 nın ekranı rezistif kesinlıkle tavsiye etmem , samsung i5510 veya milestone gibi cihazlara bak kapasitif ekranlı android işletim csistemli cihazlardır

lyna

Üye
    Konu Sahibi
milestone motorola olduğu için tercih etmiyorum. i5510 güzel telefon ama 2 eksisi var önde kamerası yok ve flaşı yok.

----------Eklendi @ 16:46:41 ---------- Yazıldı @ 16:07:38 ----------

android işletim sistemli tercihimdir. n97 de yazılım güncellemesi yapınca donmalar restartlar çözülüyormu

hoss

hoss

Üye
n97 berbat ötesi bir telefon uzak durman yararına

lyna

Üye
    Konu Sahibi
istediğim gibi bi telefonda bulamadım

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
O zaman Nokia E7'ye bak:

lyna

Üye
    Konu Sahibi
e serisi düşünmüyorum sürgülü qvverty klavye düşünüyorum nokiadan ziyada android bi telefon daha iyi olur diye düşünüyorum

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Benim attığım telefona bi bakma zahmetine girseydin keşke, o da zaten E serisinin tek sürgülü telefonu. İstediğin gibi Androidli telefon Xperia Mini Pro var ama ekranı küçük.

lyna

Üye
    Konu Sahibi
mesajını görmemişim kusura bakma.e7 symbian ve fiyatı çok yüksek sürgüsü kazık gibi açılmıyor.verilen paraya değer bi telefon gibi durmadı gözümde.xperia mini pronun ekranı gerçekten çok küçük xperia pro da türkiyede yok sanırım

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Xperia Pro yeni duyuruldu buraya gelmesi birkaç ayı bulur elbette. Beklemeni tavsiye ederim :oke: Çünkü N97 650-700 tl civarında olsa kaçırma derim ama bakıyorum da hala daha 1000 tl civarlarında geziyor fiyatı. 434 mhz'lik kendi fiyat aralığında baya düşük bir işlemcisi var. Alırsan kasma donma sorunlarıyla başını ağrıtabilir.

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
samsung wave 533 bada işletim sistemi geleceği parlak :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...