Kredi Kartıni Mecbur degilseniz kullanmayin derim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0MG90

0MG90

Üye
Kullanmadım kullanmam. Ön ödemeliler işimi görüyor :D

ismail

ismail

Üye
Bende geçen sene iki tane vardı :D öğrenci olduğum için limiti 200 yaptırdım herbirinin yani toplam 400 :D bide devletin verdiği kredi/burs bankmatik kartı 250 lira içe girebiliyodu :) ben hemen hemen hepsinde toplam 350-400 lira arası içe girdim. Ben öğrenciyim yurt parası, yol parası, yemek vs hariç bana kalan gezme, dışarı çıkma,abur cubur vs para 150-200 arası :) düşün bi ay değil 2 ay hiç sosyallik yapmasan ne bileyim hiç kantine gidip çikolata kola falan almasam zor ödüyom borcu :D ben sıktım 2-3 ay kendimi hepsini kapattım borcun. Sonra anında aradım kredi kartlarını ve ziratbankkarttaki içe girme hakkını kapattım. Garanti ve yapıkredi 2 kez aradılar beni. 20 lira değerinde puan koyalım kartını geri açalım diye :) yerler mi zındık :)Kısacası tam bir bilinçsiz kullanıcıyım :Dama babamda 8 yıldır kullanıyo bikez sıkıştı onda da taksit yapmayı unutmuş :)

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
:sirit: :oke:

{°≥°}

Baranbaris

Baranbaris

Üye
size bi sorum olacak ben internetten paypal nakit kartı alamıyorum yaşım tam 15 olmadığı için bir migrostan alsam internetten aktifleştirmede sorun olur mu?

0MG90

0MG90

Üye
size bi sorum olacak ben internetten paypal nakit kartı alamıyorum yaşım tam 15 olmadığı için bir migrostan alsam internetten aktifleştirmede sorun olur mu?
İninal sipariş et sitesinden

Baranbaris

Baranbaris

Üye
İnternetten sipariş ver o zaman onu sorun olmaz
Ya etmesine edicem de tc kimlik istiyo ya kimlikte tam olarak 15'i doldurmadığımdan 15 yaşından küçük uyarısı veriyo :( ne yapmalıyım?

0MG90

0MG90

Üye
Ya etmesine edicem de tc kimlik istiyo ya kimlikte tam olarak 15'i doldurmadığımdan 15 yaşından küçük uyarısı veriyo :( ne yapmalıyım?
sırf para çekmek için alma o zaman, ininal al ne alacaksan o kadar yatır

Baranbaris

Baranbaris

Üye
sırf para çekmek için alma o zaman, ininal al ne alacaksan o kadar yatır
Ya internetten istetmek sıkıntı değil benim sorduğum şey aslında ben bunu marketten alsam kendi tc numaran ile aktifleştirebilir miyim?
Ve paybyme önerir misin?

0MG90

0MG90

Üye
Ya internetten istetmek sıkıntı değil benim sorduğum şey aslında ben bunu marketten alsam kendi tc numaran ile aktifleştirebilir miyim?
Ve paybyme önerir misin?
Ben paybyme yi internet sitesinden sipariş verdim ücretsiz getirdiler 10 tl yüklü (ilk 2bin kişiye vermişlerdi)
Ama paybyme yi sadece anlaşmalı yerlerde kullanabiliyorsun, ininal boşver

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Ben paybyme yi internet sitesinden sipariş verdim ücretsiz getirdiler 10 tl yüklü (ilk 2bin kişiye vermişlerdi)
Ama paybyme yi sadece anlaşmalı yerlerde kullanabiliyorsun, ininal boşver
Bende sipariş ettim ama edebilirsem iptal edicem paypal yada ininal alıcam gerçi ikiside aynı altyapıda ama paypalın da ücretleri aynı kesinti olarak falan ben bi bakıyım yarın migrosa varsa paypal alırım yoksa ininal

0MG90

0MG90

Üye
Bende sipariş ettim ama edebilirsem iptal edicem paypal yada ininal alıcam gerçi ikiside aynı altyapıda ama paypalın da ücretleri aynı kesinti olarak falan ben bi bakıyım yarın migrosa varsa paypal alırım yoksa ininal
Paybyme ücretsiz zaten iptal etmene gerek yok aktifleştirmedin sonuçta
İstersen al kalsın

İninal al

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Paybyme ücretsiz zaten iptal etmene gerek yok aktifleştirmedin sonuçta
İstersen al kalsın

İninal al
Peki ben forumda bi konu açıyım şu paypal nakit hakkında ona göre karar vericem sağol ;)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bende hiç bulaşmadım babamada söylerdim dinlemedi pişman oldu neyseki kapattı hepsini kurtulduk. 2 arkadaşım aldı üniye başladığımda biri almak istiyordu biri de kadın güzel diye aldı okul bitti hala borçları var. İnsanı teşvik ediyor çünkü sonra ödeyecem diye. Ben banka kartı kullanıyorum o da internetten sık alışveriş yapıyorum o yüzden lazım oluyor ya da bazen iddaa oynuyorum öyle buluşacağımı da sanmıyorum

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bende hiç bulaşmadım babamada söylerdim dinlemedi pişman oldu neyseki kapattı hepsini kurtulduk. 2 arkadaşım aldı üniye başladığımda biri almak istiyordu biri de kadın güzel diye aldı okul bitti hala borçları var. İnsanı teşvik ediyor çünkü sonra ödeyecem diye. Ben banka kartı kullanıyorum o da internetten sık alışveriş yapıyorum o yüzden lazım oluyor ya da bazen iddaa oynuyorum öyle buluşacağımı da sanmıyorum

Asgari ücret eninde sonunda bulaştırıyor.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Mad EagLe
Baranbaris

Baranbaris

Üye
An itibariyle (mecburen babamın adına kayıtlı) paypal nakit kart aldım :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayırlı alışverişler diliyorum. :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt