Kredi kartı borcu

Sponsorlu Bağlantılar

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
    Konu Sahibi
Kredi kartı borcu
Arkadaslar garanti bonus kartima gunu gecmemis toplam 2550 tl borcum vardi bunun 700 tlsi taksitli nakit avans di ve bugun hepsini 2550 tl odedim bu taksitli nakit avans filan kapanmismidir sizce

abandonware

abandonware

Üye
bankanın müşteri hizmetlerini ara ve sor derim ben, burada kesin bilgiye ulaşamazsın

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Taksitli nakit avans kapanmaz, ama sen taksitler dahil toplam borcunu ödediğin için sorun olmaz. Fazla ödeme olarak hanene yansıtılır ve taksit vadesi geldiğinde tahsilat yapılır.

• Beğen
Tepkiler: TAMER TURK
TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
    Konu Sahibi
Taksitli nakit avans kapanmaz, ama sen taksitler dahil toplam borcunu ödediğin için sorun olmaz. Fazla ödeme olarak hanene yansıtılır ve taksit vadesi geldiğinde tahsilat yapılır.
Yani taksitleri her ay otamatik odermi

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
    Konu Sahibi
Biraz once alo garintiyi aradim dedimki 2550 tl borcum vardi bunun icinde 10 gun once cektigm 9 taksitli nakit avans var dedim bunu kapattik iste umarim bir sorun cikmaz kaziklanmayiz-)

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Ayrı ödeniyor o ya galiba

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Garanti bankası Nakit avans kullanımı ile ilgili şöyle bir bilgi paylaşmış.

• Taksitli nakit avans işlemlerinde taksit tutarları ödeme planında belirtilen tarihte ekstrenize yansıtılır. Değişen hesap kesim tarihlerine göre taksit tarihleri değiştirilmez.
  • Taksitli nakit avans kapama işlemi sadece Alo Garanti'den yapılabilir. Paramatik ya da İnternet Şubesi'nden yapılan ödemeler taksitli nakit avansı kapatmaz.
Bu durumda 444 0 333 Alo Garanti hattını arayarak daha sağlıklı bilgi almanızı öneririm.

• Beğen
Tepkiler: TAMER TURK
TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
    Konu Sahibi
Erken Kapama ve Kısmi Kapama yapılması halinde, nakit avans ücreti iptal edilmez ve kalan anapara üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir

Bu ne demek oluyor tam olarak

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Erken Kapama ve Kısmi Kapama yapılması halinde, nakit avans ücreti iptal edilmez ve kalan anapara üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir

Bu ne demek oluyor tam olarak

Nakit avans ücretinden kastedilen, ana para üzerinden alınan işlem bedeli.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Garanti bankasına baktım, 9 taksit için uygulanan nakit avans işlem ücreti %6,5'muş.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

canko13

canko13

Üye
Allah bankaları başımızdan eksik etmesin, ,zor günümüzde bizi ayakta tutuyor,ele muhtaç etmiyor..

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bi sorum daha olacak ben bu taksitli nakit avansi aradim kapatim bu ay odemem gereken tutar 1040 tl idi taksitli nakit avansda kapaninca bu ay ekstresi 1800 tl oldu su an ama, hesap kesim ayin 25nde, tabi ben 2550 tl odedim daha sonra 1300 tl 9 taksit gectim suan kart limitim 2550 tl kullanilabilir limit 1250 tl bu ay bana ekstre borcu gelir mi?
Simdi ben kart limitinden kullanilabilr kart limitini dusdugm zaman karta 1300 tl borcum oldugu anlsiliyor ama bu son gectgm 9 taksit bu ise aklim yetmedi sizinde zamaninizi aliyorum k.bakmyin

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu bir bilen