KP500 İPhone tema ve dokunmatik oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FuRKaN-D

Üye
    Konu Sahibi
KP500 İPhone tema ve dokunmatik oyunlar
http://www.maxicep.com/diger-cep-telefonlari/lg-kp500-htc-tema-yukleme-resimli-anlatim-376164.html

Bu linkte başka bir temanın anlatımını yaptım bu linkteki herşeyi yapıcaksınız fakat temayı atarsan aşağıdaki 2 dosyayı atıcaksınız

Not:Benim kullandığım temadır ve gerçekten çok güzel bir tema ayrıca telefonun daha hızlı çalıştığının garantisini verebilirim.Mesaj kısmında ve telefonu açma işleminde hızlı olduğunun farkına varacaksınız.yapamıyan arkadaşlarım olarsa 2 mesajdanda bana ulaşabilirler

Diğer linkte winimagenin içine attığınız dosya yerine bunu atıcaksınız(Dmf klasorune atılıcak)

Bunuda önceki linkte gördüğünüz flashcotents e atıcaksınız(Telefon hafızasındakı Flash kısmına)

• Beğen
Tepkiler: kaptanclav, Machine_gun, furkan4999 ve 2 diğerleri

elifnur948

elifnur948

Üye
arkadaşım temayı yükledim . gerçekten çok güzel. teşekkürler..

salihtr99

Üye
arkadaşım mega upload daki dosyını indiremiorum sayfada hata var bakarmısın bi :hmmm

Machine_gun

Machine_gun

Üye
ben daha yeni deneyecgm. daha önce htc teması yükledim beğenmdim...

Sandrake

Sandrake

Üye
emeğine sağlık teşekkürler

eikiyüzellibir

eikiyüzellibir

Üye
Zar zor herşeyi yaptım...Sonunda oldu ohh be dedim..Telefon açıldı fakat ne yazık ki olmamış.Sadece yazı stili değişmiş.Birde birkaç önemsiz değişiklik yani anlaşılmıyor bile..off off nerede yanlış yaptım yaaa:///

eikiyüzellibir

eikiyüzellibir

Üye
Uzuuuu uğraşlar sonucunda yükledim...Telefon açılmadı!!!:angry:Sonra birkaç şey uğraştım başka birşey yükledim açıldı..Tema gerçekten güzel.Teşekkürler... Fakat temada bazı bölümler resimdeki ile aynı değil..Olsun ama ben çook beğendim.:) Tekk kötü yanı biraz küçük duruyor ekranda..neyde telefon çalıştı ya ona şükür.:)))Umarım sorun olmaz.En ufak bir sorunda eski temayı yüklemeyi düşünüyorum:):hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt