Kovalainen Galibiyetin Başlangıç Olmasını Umuyor..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Kovalainen Galibiyetin Başlangıç Olmasını Umuyor..
Heikki Kovalainen, Macaristan'daki galibiyetin, gelecek başarılar için bir başlangıç olmasını umuyor.

Lewis Hamilton ve Felipe Massa'nın yarış içinde yaşadığı sorunlardan yarar sağlayan Fin pilot F1 kariyerinin ilk yarış zaferine ulaşmış oldu. Bu yıl Hamilton'un gölgesinde kalan Kovalainen bu ivmeyi devam ettirmek istiyor.

"Harika. Mükemmel bir an. Bu yıllardır hedeflediğim andı. Bir F1 pilotu olma inkanını yakaladığımdan beri kondisyonu geliştirmek ve bunu başarmak için çalıştım. Umarım gelecek başarıların ilki olur."

Kovalainen hem Hamilton'ın hem de Massa'nın kendisinden hızlı olduğunu kabul ediyor ve Massa'yı sorun yaşamasını umarak zorladığını da söylüyor.

"Tabii ki, çok mutluyum. Zafer için mücadele edecek pozisyonda olduk ama daima bazı şeyler yanlış gitti. Bugün Lewis ve Massa en hızlılardı. Massa'nın mekanik bir sorun yaşamasını umarak zorladım ve işe yaramış gibi görünüyor."

"Takım zor zamanlar geçirdi ama zorlamaya devam ettim ve ilk zaferimizi kazanmış olmaktan fazlasıyla mutluyum."

Kovalainen aldığı bı galibiyete rağmen pilotlar şampiyonasında hâlâ altıncı sırada ve Hamilton'ın 24 puan gerisinde

schumici

schumici

Üye
inşallah arkası gelmez çünkü ferrarinin şampiyonluğunu herşeyden çok istiyorum