Kovalainen Galibiyetin Başlangıç Olmasını Umuyor..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Heikki Kovalainen, Macaristan'daki galibiyetin, gelecek başarılar için bir başlangıç olmasını umuyor.Lewis Hamilton ve Felipe Massa'nın yarış içinde yaşadığı sorunlardan yarar sağlayan Fin pilot F1 kariyerinin ilk yarış zaferine ulaşmış oldu. Bu yıl Hamilton'un gölgesinde kalan Kovalainen bu ivmeyi devam ettirmek istiyor.

"Harika. Mükemmel bir an. Bu yıllardır hedeflediğim andı. Bir F1 pilotu olma inkanını yakaladığımdan beri kondisyonu geliştirmek ve bunu başarmak için çalıştım. Umarım gelecek başarıların ilki olur."

Kovalainen hem Hamilton'ın hem de Massa'nın kendisinden hızlı olduğunu kabul ediyor ve Massa'yı sorun yaşamasını umarak zorladığını da söylüyor.

"Tabii ki, çok mutluyum. Zafer için mücadele edecek pozisyonda olduk ama daima bazı şeyler yanlış gitti. Bugün Lewis ve Massa en hızlılardı. Massa'nın mekanik bir sorun yaşamasını umarak zorladım ve işe yaramış gibi görünüyor."

"Takım zor zamanlar geçirdi ama zorlamaya devam ettim ve ilk zaferimizi kazanmış olmaktan fazlasıyla mutluyum."

Kovalainen aldığı bı galibiyete rağmen pilotlar şampiyonasında hâlâ altıncı sırada ve Hamilton'ın 24 puan gerisinde
 
schumici

schumici

Üye
inşallah arkası gelmez çünkü ferrarinin şampiyonluğunu herşeyden çok istiyorum
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt