Öneri KORE MALI GALAXY NOTE 3

Sponsorlu Bağlantılar

sagocu9579

sagocu9579

Üye
    Konu Sahibi
KORE MALI GALAXY NOTE 3
Arkadaşlar geçenlerde KORE MALI GALAXY NOTE 3 ' ü 450 Tl'ye telefoncu'da gördüm .Adam sınırsız kapanmasına karşı garanti verdi . Kalemi falan vardı . Sizce alınmalı mı ? Alınmamalı mı ? Şimdiden Teşekkür Ederim ...

KayraBey

KayraBey

Üye
Bence alma

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
Uzak dur

mehmettech

mehmettech

Üye
Alma kardeş alma

fk555897

fk555897

Üye
Bence alma. Çoğu kişi Kore malı veya Çin malı telefonları satın alanlar genelde sonradan üzülüyor.

sagocu9579

sagocu9579

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim .

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Arkadaşım Galaxy S5, Note3, S4, Güzel TELEFONLARDIR ( 1. Kaliteleri Tabii ) Ben Sana Özelliklerini Yazıyorum ve Kendi Yüklediğim Resim Link'ini Paylaşıyorum. Bakar ve Fikir Sahibi Olursun Kaliteleri Konusunda. Hem Resimlerini Hem Ekran, Hemde Ayar Resimleri, Menü Resimleri, Navigasyonlar, hepsini Resim Dosyamın içerisine yükledim, indirip Bakabilirsiniz.

Sormak istediğiniz Sorular olursa arayabilir veya Mail Gönderebilirsiniz.

Resim Link'im

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
450 verir rezil olacağına 1800 verir vezir olursun

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
sagocu9579

sagocu9579

Üye
    Konu Sahibi
Bugün sordum 1.kalite dedi. İşletimi android . Ekran kırılırsa 100 tl dedi. Hala kararsızım. Benim aklıma yattı ama karar veremedim.

LattAsdfasdf

Üye
Aman diyim sakın alma.

sagocu9579

sagocu9579

Üye
    Konu Sahibi
Bende öyle düşünüyorum ama aralarında iyileri de var. Ne oluyor telefon'a bozuluyor mu ? Herkes alma diyor !

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bulaşma :no:

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
bulaşma derim. iki gün sonra elinde kalır zaten.

Invoke

Invoke

Üye
Parana yazık.:blink: Konuda çok acayip bir hort olmuş.

• Beğen
Tepkiler: codblackops2

bulentercan

Üye
Sakın

blackaid

blackaid

Üye
Bende öyle düşünüyorum ama aralarında iyileri de var. Ne oluyor telefon'a bozuluyor mu ? Herkes alma diyor !
iyileride yüksek fiyatlara satılıyor telefon 3 ay sonra dağılıyor neredeyse arkadaşımda vardı arka kapak çatlamaya başladı batarya şarj tutmadı ve orjinal telefonu kapağı bataryası kore malına uymuyor ekranda oynama felan oldu birde bu tip telefon alrıken android bilgisi gerekiyor root,gps ayarı,uygulamaları sd karta taşımayı ayarlama felan birde android sürümleri,hafıza,ram ve kamera gibi özellikler gerçeği göstermez orjinal görüntüsü versin diye

• Beğen
Tepkiler: sagocu9579
sagocu9579

sagocu9579

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplarınız için hepinize teşekür ederim. Ben almayacam ama almak isteyenler bu yorumları okuyup vazgeçer inşallah :)

Üst Alt