Kore Malı Galaxy Note 2 Satılır

Sponsorlu Bağlantılar

hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
Kore Malı Galaxy Note 2 Satılır
Merhaba Arkadaşlar Galaxy note 2 telefonumu satıyorum telefonun tek bir sorunu vardır telefonu düşürdüm ve erkranda resimdeki gibi çizgi cıktı herhangi bi sorun yaratmıyo tamir fiyatı ise ortalama 50-100 tl arasında ekran komple değişcek isteyen oylede kullanır benim için sorun olmaz diyorsa, Telefon note2 nin birebir replikasıdır.Antutu Benchmark programında 16100 puan almıştır.Telefonu Zaten Kargoyla falan deil İstanbul içinde olanlara elden teslim edip satıcam herhangi bi sorunu yoktur Ekranı dışında oda sorun sayılmaz zaten resimdeki gibi...

TELEFONUN GENEL ÖZELLİKLERİ
2GBRAM
1600 İşlemci hızı
4Çekirdek
MTK65XX CPU ARMV7
EKRAN MALİ-400
WİFİ
KAMERA 5MP ÖN 2MP
KAMERA FLAŞI VAR
YÜKLEDİĞİNİZ BÜTÜN PROGRAMLARI UYGULAMALARI AÇAR

TEKRAR SÖYLÜYORUM İSTANBUL İÇİNDEN ELDEN TESLİM EDEREK SATICAM TELEFONU BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ AÇTIĞI UYGULAMALARINI GÖSTERCEM HİÇ BİR SORUNU YOK TEK SORUN EKRANIN SOLUNDAKİ RENKLİ ÇİZGİDİR

TELEFONUN FİYATI:300 TL

VİDEODAKİNİN AYNISIDIR
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

istisna97

istisna97

Üye
Sen niye satiyosun ?

hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
Para ihtiyacından dolayı satıyorum 500 tlye arkadastan profosyonel fotograf makinasi alcam satabilcegim tek telefonum var o yuzden

LANS_KSK

LANS_KSK

Üye
bu java ama

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Aga.ne yaptın mtk note3 350 tl ve o 2gb gerçek olması için gerçek donanımı gösteren system.info uygulaması yükleyerek görebilirsiniz mtk yan sanayi kolay kolay 2 gn koymaz kutuya yazar ama 512 dir . Ah ah

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Videoyu izlemeden bisey oldugu anlasiliyor home tusu bi garip gozukuyor

hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
Telefon çoktan satıldı.Java değil andorid

Üst Alt