Konularımızın Silinmesinin Nedenleri Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Konularımızın Silinmesinin Nedenleri Nedir?
Sevgili Adminlerim şu konuda bir cevap istiyorum . Bu forumu yaklaşık 3 gündür yurtdışından ingilizce kaynaklardan topladığım güncel haberleri çevirerek foruma katkı sağlamaya çalışıyorum. Hatta portalda paylaşilan bir haberdan çok önceleri paylaşımda bulunuyor. Ama karşılığı neden 2 saat kendime göre özütlemeye çalıştığım konu siliniyor üstelik konumun da ne bana bilgi veriliyor ne de birşey . Gerçekten çok kırıldım , ama paylaşım yapmaya devam edicem . Sadece birşey spruyorum bu konum neden silindi :
Blackberry Priv (Venice) Resmi Olarak Duyuruldu. - MaxiCep

Bu bir resmi duyuruydu ve resmi kaynaklardan haberi 39 dakika sonra hazırlamaya başladım.

Bu benim emeğime saygısızlık olarak görmekteyim , açıklama da yapmadınız ?
@Mesut Aktaş Hocam nedenini öğrenebileceğim biri var mıdır ?.
O kadar sinirliyim ki şu an ne yanlışım var benim. Katkı sağlamak mı yardım etmek mi ? :( .

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez, asigsasi, H0lligan ve 1 kişi daha

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mutlaka geri bildirim olmuştur, bildirimleri kontrol edin. Ayrıca o konu dün açılmıştı yani burada kimseyi üste veya aşağı almak değil, o yüzden arama yapmalısın var mı yok mu diye.

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Mutlaka geri bildirim olmuştur, bildirimleri kontrol edin. Ayrıca o konu dün açılmıştı yani burada kimseyi üste veya aşağı almak değil, o yüzden arama yapmalısın var mı yok mu diye.
Konuyu alabilir miyim peki hocam bütün bildirimlerin ss sini alabilirm olsa görürdüm.
tamam hocam buldum ama açıklama olsaydı bu konulara gerek kalmayacak idi.

Hayır normalde neden silindiği yazılması gerekiyor aynı konu var diye mesela ?. Siz mesajlarımı sildiğimde gerekli açıklamasını yazıyorsunuz. Ben konuyu hazırlarken üst bildirim barında belirtiliyor. Ama konu gözükmüyor çok konu olduğundan sanırım. Neyse hocam bu konu silinsin forumu da rahatsız ettim ama o kadar haber arasından zor oluyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Açıklama olarak Yöneticimiz ne yazdığını ben göremiyorum tabiki fakat mevcut olduğunu mutlaka yazmıştır.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Açıklama olarak Yöneticimiz ne yazdığını ben göremiyorum tabiki fakat mevcut olduğunu mutlaka yazmıştır.
Mevcut olduğunu bende gördüm de sebebini görmediğim için kırıldım :). Olması gerekirdi. Neyse hocam konu uzamasın siz de kusura bakmayın lütfen konu silinsin veya kitlensin. :D

Marco Laren

Marco Laren

Üye
:ehe

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yoo hayır kırılma olmamalı çünkü kullandığımız sistemden dolayı bu şekilde olabilmekte fakat o da yenilenecek az bir zaman sonra, böylece daha iyi sonuçlar oluşacak :)

• Beğen
Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
Yoo hayır kırılma olmamalı çünkü kullandığımız sistemden dolayı bu şekilde olabilmekte fakat o da yenilenecek az bir zaman sonra, böylece daha iyi sonuçlar oluşacak :)

Bence de hocam daha iyi olur :). Biraz da bende suç gerçi ama sebebini görmeyince insan üzülüyor :)
Konu kitlenmesi birşey söyleyeceğim :D . Birşey gözüme takıldı :D
Neyse fark edersiniz zaten :ehe :ehe
Gerçekten dediğimde haklıymışım portalda benimle aynı isimli konu açıldı yan repost değil @Mesut Aktaş hocam. 2 saat önce paylaşılan haberi 6 saat önce paylaştım :D
şimdi hocam bir bu konuya bakın

bir de şu başlığa bakın bu metin alıntı ve bu açılan 2 saat önceki konuyla alakası yok . Yani ben haklı değil miyim sorarım size ? .
Bir de metinler kendime aitti. Kendi yorumum vardı, illa konun portalda yayınlanması mı gerekiyor :)
Asıl Repost Ali bey benden çaldı gibi birşey oldu. :ehe :ehe
Aha bakın tek ben repost yapmıyormuşum :kop2:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, KAYIP-ADAM ve Mesut Aktaş
cihanata_1

cihanata_1

Üye
nezaman bir haber paylaşsam çeşitli sebeplerle siliniyor artık bu siteye teknoloji haberi paylaşmayacağım:)

Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
nezaman bir haber paylaşsam çeşitli sebeplerle siliniyor artık bu siteye teknoloji haberi paylaşmayacağım:)

Neyse artık gönderilerimin başına foruma dolaştım aynı gönderi yok baktım benzerı var ama konuyla alakası yok diye ekliyorum. :) . Hayır yazdığım yazıya yazık sinirlenıyorum. İyi ki gönderinin kopyasını saklıyorum, ve iyi ki saklıyorum silinme riski oluyor ama dediğim gibi yaoarsanız sorun olmaz :)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve asigsasi
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Neyse artık gönderilerimin başına foruma dolaştım aynı gönderi yok baktım benzerı var ama konuyla alakası yok diye ekliyorum. :) . Hayır yazdığım yazıya yazık sinirlenıyorum. İyi ki gönderinin kopyasını saklıyorum, ve iyi ki saklıyorum silinme riski oluyor ama dediğim gibi yaoarsanız sorun olmaz :)
aynen bazen silme gerekçlerini anlıyorum ama okadar yazmışım diye sinir oluyorum:)

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar, konuyu inceledim.

Bölümün kuralları uygulanmasında bir yanlış anlaşılma olmuş yönetim açısından, bu konuda özür dileriz.

Üye Haberleri bölümünde sadece özgün haber paylaşımı yapılmasını istiyoruz bildiğiniz gibi, ancak burada açılan haberler birden fazla üye tarafından yazılabileceği gibi, daha önce benzeri paylaşılmış / paylaşılmamış kontrolüne girmemesi gerekirdi. O anlamda ben yöneticileri de uyararak gerekli aksiyonu aldım hatta konuyu tekrar haber bölümüne taşıdım.

Cep Telefonları Genel bölümüne açılacak haber içerikli konular ise, art arda aynı içerik ve başlıklarla açılmadığı ve özgün olduğu sürece sorun olmaz. Ancak birbiri ardına açılan 2-3 aynı olayı ve içeriği anlatan konulara, birleştirme veya kaldırma işlemi uygulanacaktır. Özgün olmayan konular ise, daha önce açılmışsa mutlaka kaldırılır.

Not: Açtığınız konu Cep telefonları genel bölümüne açılmış ancak haber niteliği olduğundan Üye Haberleri bölümüne de açılabilirdi, oraya taşıdım.

@cihanata_1 Bölümde haber paylaşımlarınız, özgün olduğu boyunca silinmez. Bunu isterseniz bu günden sonra tekrar deneyin, eminim olmayacaktır. Bölümde haber yazan üyelerimizi, özgün yazımlarıyla görmek istiyoruz... Yine Bir problem olursa bana yazabilirsiniz.

İyi Forumlar

• Beğen
Tepkiler: H0lligan, kaankulahli, cihanata_1 ve 3 diğerleri
Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi

Bölümün kuralları uygulanmasında bir yanlış anlaşılma olmuş yönetim açısından, bu konuda özür dileriz.

Üye Haberleri bölümünde sadece özgün haber paylaşımı yapılmasını istiyoruz bildiğiniz gibi, ancak burada açılan haberler birden fazla üye tarafından yazılabileceği gibi, daha önce benzeri paylaşılmış / paylaşılmamış kontrolüne girmemesi gerekirdi. O anlamda ben yöneticileri de uyararak gerekli aksiyonu aldım hatta konuyu tekrar haber bölümüne taşıdım.

Cep Telefonları Genel bölümüne açılacak haber içerikli konular ise, art arda aynı içerik ve başlıklarla açılmadığı ve özgün olduğu sürece sorun olmaz. Ancak birbiri ardına açılan 2-3 aynı olayı ve içeriği anlatan konulara, birleştirme veya kaldırma işlemi uygulanacaktır. Özgün olmayan konular ise, daha önce açılmışsa mutlaka kaldırılır.

Not: Açtığınız konu Cep telefonları genel bölümüne açılmış ancak haber niteliği olduğundan Üye Haberleri bölümüne de açılabilirdi, oraya taşıdım.

@cihanata_1 Bölümde haber paylaşımlarınız, özgün olduğu boyunca silinmez. Bunu isterseniz bu günden sonra tekrar deneyin, eminim olmayacaktır. Bölümde haber yazan üyelerimizi, özgün yazımlarıyla görmek istiyoruz... Yine Bir problem olursa bana yazabilirsiniz.

İyi Forumlar
Çok teşekkür ederim hocam , şimdi daha iyi anladım olayı , bilgilendirme için teşekkürler :)

cihanata_1

cihanata_1

Üye

İyi Forumlar
açıklama açin teşekkürler ozan abi artık kurallar doğru anlaşılmış olduğundan gereksiz yere konu silinmeyecektir diye düşünüyorum:)

• Beğen
Tepkiler: Ozan ve kaankulahli
cihanata_1

cihanata_1

Üye

İyi Forumlar
bugün Skype hakkında üye haberleri bölümünü açtığım bir haber konum silindi ve bırakın nedeni sadece silindiğine dair bir bildirim bile gelmedi:)

• Beğen
Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
bugün Skype hakkında üye haberleri bölümünü açtığım bir haber konum silindi ve bırakın nedeni sadece silindiğine dair bir bildirim bile gelmedi:)
Benim de konularım silindi tekrar diyorum takma konun mutlaka kopyasını al i yoksa çok üzülürsün sonra adminlere danışırsın :)
Konunun ismini değiştiriyorum bu arada :D

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Benim de konularım silindi tekrar diyorum takma konun mutlaka kopyasını al i yoksa çok üzülürsün sonra adminlere danışırsın :)
Konunun ismini değiştiriyorum bu arada :D
bölüm kurallarının tekrar açıklandığına dair açıklamna yapıldı kim sorarsa hala aynı davranılıyor:)

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bilmiyorum , arrık kim davranıyor :)
aynen,şu neden yazmaya üşenen yöneticiler yetti artık:)
öyle bi sistem kursunlar ki en az belli bir karakter kadar neden yazmadan hiçbir işlem yapılamasın :D:D

Son düzenleme:
Rygebin

Rygebin

Üye
    Konu Sahibi
aynen,şu neden yazmaya üşenen yöneticiler yetti artık:)
öyle bi sistem kursunlar ki en az belli bir karakter ıkadar neden yazmadan hiçbir işlem yapılamasın :D :D
Bu fikir cuk diye oturur valla. Bence de öyle olsun @Ozan hocam bence mantıklı :)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1