Konuları hortlatmayalım :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
Konuları hortlatmayalım :D
Arkadaşlar lütfen 3 5 günlük konuları hortlatmayalım lütfen diğer arkadaşlarımızın konuları geriye düşüyor yoksa boşuna emek çekiyorlar

xkadir61

xkadir61

Üye
haklısın. ama değil 3-5 gün herifler 2-3 yıllık konuları bile hortlatıyorlar

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
mesela bişey söyleceğim ben 5 6 konudan oluşan dünyanın en ünlü yapıları bi dizi yazdım ama konu hortlatıcıları sayesinde aynı gün darma dağın oldu şimdi onu tek konu altında toparlamaya çalışıcam

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Aynen Bir Gün Bi Baktım Bütün Konularım Ön Sayfada.. :ehe

Aslında Belli Bir Süre Sonra Konu Otomatik Kilitlense Ya da Belli Bir Süre Okunmayan Konuları Adminler Kilitlese Daha Temiz Olur..

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
evet yada konu dışında açılan konular günlük olarak temizlenmeli

Anıl Umut

Emekli Yönetici
3-5 günlük konular yine bi şey değil bazen bu çok eski konulara dadanan yeni üyeler var profillerine bi kaç sert mesaj attım daha dadanmıyolar :oke:
denk gelidiğimi uyarıyorum(lütfen herkes duyarlı olsun )

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
nurikaratas diye bi çocuk var konu dşında en az 10 günlük konuları hortlattı

elmyra

Üye
evet arkadaslar 3-5 günlük konuları hortlatmayalım ama 6-7 aylık konuları hortlatabilirsiniz

BKZ: http://www.maxicep.com/konu-disi/dilinde-dis-cikan-adam-gercek-103907.html

lütfen bunu söyleyen arkadaş söylediği seyi uygulasa içim yanmayacak.adam mı seciyorsun dalga mı geciyosun hem bunun için konu ac hemde kendin 6-7 aylık konuyu hortlat aferin sanada burdan kocamaaaannn :alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis

_dumanist_

_dumanist_

Üye

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
özür dilerim ama yemin ederim tarihine hiç bakmadım ayrıca bu bi ilk siz hiç mi yapmadınız :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şikayet et butonunu kullanarak gereksiz mesajları sildirebilirsiniz;)

elmyra

Üye
bundan sonra daha dikkatli olursun umarım ayrıca benim ki ufacık yumusak bir uyarmaydı
konuyu acmısssın güzel aferin ama bari konuyu actığın gün yapma gözümüze gözümüze sokma istersen :@:@:@:@:@

xkadir61

xkadir61

Üye
arkadaşlar herkesin başına gelebilir. gülme komşuna gelir başına bilginize.....

Anıl Umut

Emekli Yönetici
arkadaşım başlıktaki bu : D (:D) İŞARETİ NE DEMEK?????:pro:
KOMİK OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUN YOKSA ŞU 6-7 AYLIK KONUYA ATTIĞIN MESAJIN FARKINDA OLDUĞUN İÇİN Mİ AÇTIN KONUYU MERAK EDİYORUM??

elmyra

Üye
arkadaşım başlıktaki bu : D (:D) İŞARETİ NE DEMEK?????:pro:
KOMİK OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUN YOKSA ŞU 6-7 AYLIK KONUYA ATTIĞIN MESAJIN FARKINDA OLDUĞUN İÇİN Mİ AÇTIN KONUYU MERAK EDİYORUM??

35caldion muhtemelen onlara güldüğü için yapmıstır o hareketi yoksa bilerek yaptığını sanmıyorum daha fazla gitmeyelim üstüne istersen anlamıştır oda hatasını :oke::oke::oke:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
tabi......
gitmeyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt