Konu nasıl açılır / düzenlenir.. videolu anlatım...

• 13 Kasım 2010
  • 6998 Okunma
  • 34 Cevap

1. Arkadaşlar daha önce konu nasıl açılır düzenlenir diye bir yazı gördüm ve bende bunu size videolu bir şekilde anlatıyorum..Videoyu cep telefonumla çektim onun için biraz aksaklık olabilir.. :)

Buyrun izleyin...
    http://www.youtube.com/watch?v=Bt2Am6BBQmA

Yazan: Denetim_Masası
  2. Güzel olmuş gerçekten eline ağzına sağlık :)

Bilmeyenler için artık olabilecek en iyi rehber olmus tabi hala bilmeyenler varsa...

3. Ellerine sağlık, güzel sesin varmış çok net konuşuyosun:oke:

4. siteyi daha yeni keşfeden üyeler olabilir.. onlar için iyi bir rehber.. ayrıca teşekkür ederim.. :)

--------------- Ekleme ---------------

teşekkür ediyorum sesin normalde böyle değil ama net :D

konuyu açalı daha bir kaç saat oldu ve hemen teşekkür ettiniz.. Teşekkürünüz için bende site teşekkür ediyorum.. :oke::sarıl:

5. iyi bir rehber olmuş.

eline sağlık.

sağol,var ol.

6. BRAZ kekelemişin + konu düzenle degil konu aç butonu :) tkrardan bir video çksen iyi olur.

7. Teşekkürler
    Emeğine sağlık :)

8. bişey değil...

9. paylaşım için teşekkür ederiz gerçekten öğrenmeye ihtiyacımız vardı zaten

yavaş yavaş öğrenmeye çalışacağız

10. Eline sağlık :oke:
    Harika konu olmuş :)

11. Öncelikle emeğe saygı.Ben konu açmasını biliyorum ama konuya nasıl download link eklicem.Yani bir kişi o download yazısına tıkladığı zaman direk indirsin...link falan istemiyorum

12. Bol konu paylaşımı yaptığınızda ve aktiflik sağladığınızda admin tarafından size eklenti ekleme yetkisi verilir.
    Bu yetki verilene kadar siz linkli olarak konuları acmaya devam edersiniz ve moderator arkadaslar senin linkini eklenti haline getirir.

Keyifli forumlar :)

13. emeğine sağlık bilmeyen'ler için güzel bir katkıda bulunmuş'sun. teşekkürler...

14. iyi bir açıklama :oke:

:oke:

15. bir bölüme girecem bir türlü giremiyorum. downland bölümünden neden atıyor acaba .. afedersiniz ama böyle olayın

16. Teşekkürler..çok yardımcı oldu

17. tesekkürler bilgilendirme icin

18. Teşekkürler

19. Teşekkür ederim adaş

Yüklüyor...
13/11/2018 - 21:38