Takas Konu kapandı. LG G2 32 GB DORE, Nokia lumnia 1520, 1020 veya 930 ile takas

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metioks

Üye
    Konu Sahibi
Konu kapandı. LG G2 32 GB DORE, Nokia lumnia 1520, 1020 veya 930 ile takas
Merhaba, 3 ay önce internetten ithalatçı firmalardan birinden aldığım LG G2 32 GB DORE telefonumu konuda belirttiğim nokia Modelleri ile takas etmek istiyorum. Telefonum çiziksiz, sorunsuz ve dikkatli kullanılmış temiz bir cihazdır, performans ile ilgili hiç bir sorunu yok. Takas sebebim sadece offline kullanılabilen nokia here maps özelliğine ihtiyaç duyuyor olmamdır. Google maps veya yandex benim için yeterli olmuyor maalesef :( telefonuma takas bedeli olarak 900-1000 lira aralığını düşünüyorum. Gaziantep teyim elden takas imkanı varsa çok daha iyi olur

Son düzenleme:

sametcvdr

sametcvdr

Üye
Lumia 925 olur mu

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Ürün görselini ekleyiniz.

metioks

Üye
    Konu Sahibi
Görseli ekledim ama neden görünmüyor anlamadım, farklı bir siteden deneyeyim.Özellikle 1520 istiyorum, Son ihtimal diğerleri.. 925 i düşünmüyorum maalesef.

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
buraya yükleyip forum için olan linki kopyala konuya yapıştır.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Ugraskan

Üye
Hocam izmirdeysen alayim

metioks

Üye
    Konu Sahibi
Gaziantep'teyim. Resim eklemeyi başardım sonunda :) ilk denemem gecikme için kusura bakmayın lütfen.

Ugraskan

Üye
850tl vereyim

metioks

Üye
    Konu Sahibi
Takas imkanı olursa iki taraf için de daha az para kaybı olur düşüncesiyle takas için biraz daha beklemek istiyorum. Eğer olmazsa satış yoluna giderim arkadaşım, teklifin için teşekkürler.

adanalı1

adanalı1

Üye
Full kutulu garantili 1520 var elimde kardeşim dulunursen pmat

isoxx

isoxx

Üye
sarı renk 1020 var

metioks

Üye
    Konu Sahibi
Sorunumu hallettim ücretli offline bir harita alarak çözdüm. moderatör arkadaşlar konuyu kapatabilir misiniz lütfen? Yardımlar ve görüş bildiren arkadaşlara teşekkür ederim.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sorunumu hallettim ücretli offline bir harita alarak çözdüm. moderatör arkadaşlar konuyu kapatabilir misiniz lütfen? Yardımlar ve görüş bildiren arkadaşlara teşekkür ederim.
Uygulamanın adını söyler misiniz?

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Konu sahibinin isteği üzerine :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...