Konu kapandı. LG G2 32 GB DORE, Nokia lumnia 1520, 1020 veya 930 ile takas

• 22 Ağustos 2014
  • 671 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba, 3 ay önce internetten ithalatçı firmalardan birinden aldığım LG G2 32 GB DORE telefonumu konuda belirttiğim nokia Modelleri ile takas etmek istiyorum. Telefonum çiziksiz, sorunsuz ve dikkatli kullanılmış temiz bir cihazdır, performans ile ilgili hiç bir sorunu yok. Takas sebebim sadece offline kullanılabilen nokia here maps özelliğine ihtiyaç duyuyor olmamdır. Google maps veya yandex benim için yeterli olmuyor maalesef :( telefonuma takas bedeli olarak 900-1000 lira aralığını düşünüyorum. Gaziantep teyim elden takas imkanı varsa çok daha iyi olur< Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: metioks
    LG ile gönderdi
    Son düzenleme: 23 Ağustos 2014
  2. Lumia 925 olur mu

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

3. Ürün görselini ekleyiniz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Görseli ekledim ama neden görünmüyor anlamadım, farklı bir siteden deneyeyim.[DOUBLEPOST=1408695779,1408695273][/DOUBLEPOST]Özellikle 1520 istiyorum, Son ihtimal diğerleri.. 925 i düşünmüyorum maalesef.

LG ile gönderdi
  5. Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  6. Hocam izmirdeysen alayim

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Gaziantep'teyim. Resim eklemeyi başardım sonunda :) ilk denemem gecikme için kusura bakmayın lütfen.

LG ile gönderdi
  8. 850tl vereyim

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Takas imkanı olursa iki taraf için de daha az para kaybı olur düşüncesiyle takas için biraz daha beklemek istiyorum. Eğer olmazsa satış yoluna giderim arkadaşım, teklifin için teşekkürler.

LG ile gönderdi
  10. fu ll kutulu garantili 1520 var elimde kardeşim dulunursen pmat

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. sarı renk 1020 var

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Sorunumu hallettim ücretli offline bir harita alarak çözdüm. moderatör arkadaşlar konuyu kapatabilir misiniz lütfen? Yardımlar ve görüş bildiren arkadaşlara teşekkür ederim.

LG ile gönderdi
  13. Uygulamanın adını söyler misiniz?

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Konu sahibinin isteği üzerine :locked:

Mobil cihaz ile gönderdi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/12/2018 - 14:41