(Konu güncel)anrufen online oynamak isteyenler.

Sponsorlu Bağlantılar

mucahitherken

mucahitherken

Üye
Skilleri sıfırlayabilyoz mu :D

kanarya55

kanarya55

Üye
bir uzman arkadaş bu oyunu tükçe çevirse daha sahane olur :s

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Online oyunların dilini sadece şirket değiştirebilir heralde. Yoksa İngilizcesi çoktan çıkardı.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Bir aralar Tibiame Warspear ve Anrufen kurmuştum, Tibiame yi hemen silmiştim zaten warspear oynuyordum ama oyun güzel olduğu kadar berbat. Nasıl olur da böyle bir oyunda Npc'lerden exp gelmez?? Anrufen ile bayağı uğraşıp girmiştim oyuna karelerle boğuşuyordum. Gerçekten oyundaki kareler yüzünden soğumuştum oyundan

Bahaxi

Bahaxi

Üye
    Konu Sahibi
önemli olan o karelerin ne olduğunu anlamak:Dçince font neden yüklemedin:hmmm

Bahaxi

Bahaxi

Üye
    Konu Sahibi
evet çince dilini yükleyebilirsin tele.

karaposu

Üye
Mrb arkadaslar , ben anrufen online i test serverından oyun ing versyonunu kapatana kadar oynamistim . sizde ing vrs oynadiysaniz muhtemelen beni tanirsiniz . karaposi ydu nickim . kac yil oldu hatirlamiyorum ama bu konuyu gorunce anilarim canlandi . zamaninda oyunda symbian icin olan sorcerer adli programla hile kullandigim ve erdem adli arkadasla( nckini unutmusum ) zengin oldugumuz zamanlarda oldu. simdiki oyun nasil bilmiyorum . iskeletler king var mi hala ? Harita ayni boyutlardami? Neyse oylesine yazayim dedim . Selamlar herkese

Metin137

Metin137

Üye
Mrb arkadaslar , ben anrufen online i test serverından oyun ing versyonunu kapatana kadar oynamistim . sizde ing vrs oynadiysaniz muhtemelen beni tanirsiniz . karaposi ydu nickim . kac yil oldu hatirlamiyorum ama bu konuyu gorunce anilarim canlandi . zamaninda oyunda symbian icin olan sorcerer adli programla hile kullandigim ve erdem adli arkadasla( nckini unutmusum ) zengin oldugumuz zamanlarda oldu. simdiki oyun nasil bilmiyorum . iskeletler king var mi hala ? Harita ayni boyutlardami? Neyse oylesine yazayim dedim . Selamlar herkese

bende sorcererle hile yapmaya çalıştım ama buna çözüm bulmuşlar çünkü hile olmuyor ayrıca king yok ama iskelet var angel var golem var tiger var queen var var da var yani tekrar oynamak isterseniz biz oyunda 3 kişiyiz sizi de bekleriz

Bahaxi

Bahaxi

Üye
    Konu Sahibi
aynen pet cesitliligi cok fazla.onceki anrufeni oynamadigim icin mapleri bilemicem aynimi.ayrica elmas satarak mi zengin oldunuz? ve en son kac lvle gelebildiniz ? ve kac turk vardi o zmn ve ultraslani taniyo musun ve turkey clani nasildi ? :) (cok mu soru sordum la :D

Üst Alt