Konu Başlıkları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
Bazı forum sitelerinde de dikkatimi çekmişti acaba yeni konu açarken yazdığımız kelimelere göre benzer konular gösterilerek üyelerin daha dikkatli davranması sağlanabilir diye düşünüyorum
 
Ozan

Ozan

Admin
Özellik ile ilgili urasılıyor ve yönetimin gündeminde bir konu, bayramdan sonra yapılacaklar arasındaydı yaın zamanda duyurusunu görürsünüz :)

Teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Ozan
Cevap
14
Görüntüleme
767
Ozan
Ozan
Cevap
40
Görüntüleme
2K
zemmer
TheNightMare.
Cevap
1
Görüntüleme
295
Ozan
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt