Konsolosluktan gelen çiçeği geri gönderdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAFKAS KARTALI

Üye
    Konu Sahibi
Konsolosluktan gelen çiçeği geri gönderdi
2 teröristi öldüren ve yaralı halde konsolosluk kapısından içeri sokulmayan trafik polisi Osman Dağlı, ABD’li yetkililerin hastaneye gönderdiği çiçeği kabul etmedi

Konsolosluğun önünde çatışan meslektaşlarının yardımına koşup 2 teröristi öldüren trafik polisi Osman Dağlı, Türkiye’nin kahramanı oldu. Saldırıda dirseği ve bacağından yaralanan polisin İstinye Devlet Hastanesi’ndeki tedavisi sürüyor. Dağlı’yı dün AKP Kırşehir Milletvekili Mikail Aslan ziyaret etti. Çıkışta gazetecilere açıklama yapan milletvekili Aslan, “Yaralı polisimizin durumu gayet iyi, geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk” dedi. Meslektaşları, ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu yetkililerinin Dağlı’ya geçmiş olsun dileklerini iletmek için çiçek gönderdiğini, ancak hasta bakıcının odaya çıkardığı çiçeği genç polisin kabul etmediğini söyledi.

Kurşunum bitti koştum

Dağlı da, çatışma anlarını kaldırıldığı hastanede çevresine şöyle anlattı: “Ateş açıldığını duydum koşarak gittim, ben de ateş etmeye başladım. Teröristlerden ikisini vurdum. Bu sırada teröristlerin açtığı ateş sonucu sol dirseğimden yaralandım. Kurşunum bitince konsolosluk binasına doğru koştum kapılar kapalıydı, açmadılar.”

qurbuz

qurbuz

Üye
saol

ademvehavva

ademvehavva

Üye
şerefsizlerin yüzünden 3 polisimiz şehit düşüyor ama onlar ki yaralı polisimizi ölüme terkediyorlar bunların dostluklarıda düşmanlıklarıda ortadadır asla onlar bize dost olmayacaklar bunu herkes bilsin artık dostumuz müttefikimiz yalanlarına inanmasın kimse!

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
şerefsizlerin yüzünden 3 polisimiz şehit düşüyor ama onlar ki yaralı polisimizi ölüme terkediyorlar bunların dostluklarıda düşmanlıklarıda ortadadır asla onlar bize dost olmayacaklar bunu herkes bilsin artık dostumuz müttefikimiz yalanlarına inanmasın kimse!
:yuru ,

c3r3n

c3r3n

Üye
helal olsun polise

komutan34

Üye
Ey inananlar! Yahudi ve hristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostlarıdırlar. Sizden kim onları dost edinirse , kuşkusuz o da onlardandır.
Şüphesiz Allah , zalimler topluluğunu doğruya iletmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...