Komple Özgürlük Paketi İnterneti Hakkında...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Komple Özgürlük Paketi İnterneti Hakkında...
Özgür Genç tarifesinde Komple Özgürlük Paketi kampanyasıyla yeni tanıştım.Konuşma ve SMS' i güzel ama gel gelelim interneti sorun.İnterneti 1 GB olmasına rağmen hızını speed test mobil uygulamasıyla test ettiğimde 0.12 mbit olarak gördüm, yani 128 kb/sn.Bu paketi kullananlar varsa bir zahmet söylesin hepsi mi böyle acaba.

Ramatata

Ramatata

Üye
Ben turkcell 25 tl olanı kullanıyorum yanlış yönlendirme olmasın ama Ankara' sincan ankara Söğütözü internet yerlerde vodafone dan gibi neden Turkcelle geçtim hala çok pişmanım ve inanırmisin sincan merkezde 3g hiç çekmiyor evin içinde ve söğütözü n de baz istasyonu dibindeyim orada 3g çekiyor ama internet yine yerlerde

Ramatata

Ramatata

Üye
Bunuda senin için şimdi test ettim edge malesef 3g evde çekmiyor

Ramatata

Ramatata

Üye

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Ankara gibi yerde turkcell çekmiyorsa benim bulunduğum Bursa da hiç çekmez anasını satayım.Zaten ne varsa hep İstanbul Ankara gibi şehirlere öncelik tanıyorlar yanlışım varsa düzelt.Bir de ilk yazdığım mesajda internet hızı hakkında yanlış anlamış olabilirim çünkü ben o paketi almadan önce haftalık wodemnet almıştım onda 1 gb adil kullanım kotasını aşmıştım ve hızı 128 kb/sn olmuştu hala süresi dolmadı yarın sona eriyor acaba 2 tane internet paketi olduğu için biri birini mi etkiliyor nedir.Vodafone foruma sordum komple özgürlük paketindeki internet hızını, onlar 3G ile 7.2 mbit dediler.Kusura bakma.Konuyu yanlış açtım.

Ramatata

Ramatata

Üye
Dediğim gibi yukarıda ss attım sonuç ortada :banghead: vodafone sınırsız paket yok şu anda sanırım olursa tekrar sınırsız hemen geçerim

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız yapsalar bile adil kullanım kotası uyguluyorlar 1 gb' a kadar ondan sonra hız yerlerde sürünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...