Kolay öğrene bilen diller?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Niye Başka Ne Dil Lazım Müslüman Evladı Türkçe -Arapça bilir Gider Yabancıların İngilizcesini Ögrenmeye Ne Gerek Var :D

Ne alaka ingiliz veya alman bir müslüman hiç mi yok dünyada ayrıca dinle dil ne alaka

hikmet366

hikmet366

Üye

Ne alaka ingiliz veya alman bir müslüman hiç mi yok dünyada ayrıca dinle dil ne alaka

Ben Lafın Gelişi Dedim :D Ben Sadece İş İçin İngilizce Öğreniyorum Benim İngilizcemde 65Puandan Den Aşa Dil

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
almanca ve İspanyolca

Türe

Türe

Üye

İngilizce bildiğimiz için öyle geliyor :) İngilizceye çok benziyor birde şu çekimler, artikeller olmasa.Çok ezber var sonuç olarak ama dediğim gibi ingilizcen varsa kökeni aynı olduğundan alışman, öğrenmen kolay olacaktır.

Kesinlikle abi. İlk başlarda sırf ingilizce düşünüyorsun ama mantığı kavradıktan sonra nerede düşünmen gerektiğini öğreniyorsun.

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
MrExpert

MrExpert

Üye

adamlar portakala burtukal dondurmaya ayskırim diyolar :ehe
böyle bir sürü örnek var :zong:

Arapça Değişik bir dil Bir Kaç örnek vereyim "Şip Şip" (terlik) "Ful Ful" (Biber) "Bundukun" (Fındık) "Patatun" (Patates) Bunları Ben uydurmuyorum Hepsinin Kaynağı var :ehe Bu kelimeler hep Arapçadan Türkçeye Geçmiş. :)

Ramatata

Ramatata

Üye
Tatarca var gel öğreteyim:p

• Beğen
Tepkiler: law18
Symbianize

Symbianize

Üye
Bence arapça yazması zorda 2 aylık bi eğitimden sonra gidip çok rahat konuşabilirsin

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Bütün iş sende bitiyor ,zoru kolayı yok

• Beğen
Tepkiler: law18
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

Arapça Değişik bir dil Bir Kaç örnek vereyim "Şip Şip" (terlik) "Ful Ful" (Biber) "Bundukun" (Fındık) "Patatun" (Patates) Bunları Ben uydurmuyorum Hepsinin Kaynağı var :ehe Bu kelimeler hep Arapçadan Türkçeye Geçmiş. :)

Patates ve portakal Türkçe'den Arapça'ya geçmişlerdir. Ben Arapça biliyorum kaynağa gerek yok.

Mert

Mert

Üye
Arkadaşlar kolay öğrenebılen dıller hangisi.Bilginiz varsa paylaşalım herkez bılsın yazıldıgı gıbı okunan okundugu gibi yazılan dıller ben italyanca var bildıgım

Önce Türkçeyi hallet, diğerlerine sonra bakarsın :ehe

ozakin70

ozakin70

Üye
Ural altay dil ailesine gore TURKLER icin Japonca veya cinceymis ben TDK nin yalancisiyim:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt