kod paylaşım sistemim

Sponsorlu Bağlantılar

s3zg1n1

Üye
    Konu Sahibi
kod paylaşım sistemim
arkadaşlar öncelikle hepimize hayırlı ramazanlar size geliştirme aşamasında olduğum kod paylaşım sistemimi tanıtmak istiyorum (henüz beta sürecinde domain ücretsiz aldım ileride domain alacağım)
sistemi inceleyim sorunları ve hatalarımı iyi kötü yönlerini yazarmısınız
ayrıca responsive bir tasarıma sahiptir

CodeShare( )

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen
Tepkiler: Sin007

djhiguramos

djhiguramos

Üye
github varken bunu neden kullanalım githubdan üstün ne özelliği var?
---
ayrıca neden sadece web üzerine bu site.adı code share ama içeriği web code share

s3zg1n1

Üye
    Konu Sahibi
messenger varken neden whatsapp kullanalım veya neden viber kullanalım, twitter varken neden facebook kullanalım? yüzlerce haber sitesi varken neden yeni bir haber sitesi yapalım ? var olan bir şeyi yapıp yapmamak önemli değil önemli olan var olan birşeyden daha iyisini yapmak..

belirttiğim gibi henüz beta ve domain hazırladığım siteleri test etmek amacıyla kullandığım bir adres yayına geçtiğimde tabikide bir domain name satın alacağım

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
djhiguramos

djhiguramos

Üye
messenger varken neden whatsapp kullanalım veya neden viber kullanalım, twitter varken neden facebook kullanalım? yüzlerce haber sitesi varken neden yeni bir haber sitesi yapalım ? var olan bir şeyi yapıp yapmamak önemli değil önemli olan var olan birşeyden daha iyisini yapmak..

belirttiğim gibi henüz beta ve domain hazırladığım siteleri test etmek amacıyla kullandığım bir adres yayına geçtiğimde tabikide bir domain name satın alacağım

githubdan iyisini yapacaksan ayakta alkışlarım peki içeriği genişletecek misin yoksa sadece web üzerine mi olacak site?

s3zg1n1

Üye
    Konu Sahibi
githubdan iyisini yapacaksan ayakta alkışlarım peki içeriği genişletecek misin yoksa sadece web üzerine mi olacak site?

web dilleri dışındada (masaüstü diller c# vs) paylaşımı yapılabiliyor ama onlarda önizleme yapılamıyor henüz

Sin007

Sin007

Üye
arkadaşlar öncelikle hepimize hayırlı ramazanlar size geliştirme aşamasında olduğum kod paylaşım sistemimi tanıtmak istiyorum (henüz beta sürecinde domain ücretsiz aldım ileride domain alacağım)
sistemi inceleyim sorunları ve hatalarımı iyi kötü yönlerini yazarmısınız
ayrıca responsive bir tasarıma sahiptir

CodeShare( )

Tek zorlanırsın destek al istersen