Kocası Sanıyordu Babası Çıktı!

 • 21 Eylül 2012
 • 474 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  ABD’nin Ohio eyaletinde yaşayan Valerie Spruill anne ve babasını hiç tanımadan anneannesi tarafından büyütüldü. Yıllar sonra ortaya çıkan amcası; Spruill’in evlendiği adamın aslında babası olduğu gerçeğini açıkladı.
  Hayatını altüst eden sırrı öğrendikten sonra psikologların kapısını aşındıran Spruill hikayesini; "parçalanmış ailelerin çocuklarına ibret olması için" bir dergiyle paylaştı. 3 aylıkken annesi tarafından anneannesinin yanına bırakılan Spruill, hayatı boyunca anne ve babasını hiç tanımadı.
  "DEDESİNİ DE BABASI SANMIŞ"

  Hayat kadını olan annesini bir aile dostu olarak bilen Spruill, seneler boyu dedesinin ise babası olduğunu sandı. Annesinin ölümünün ardından gerçekte annesinin kim olduğunu öğrenen Spruill hikayesinin geri kalanını Acron Beacon dergisine anlattı. Spruill hayatını mahveden sırların ortaya çıkışını şu sözlerle anlattı: “Annemle babam birlikte olduğunda babam 14 yaşındaymış. Kaç çocukları olduğunu kimse bilmiyor.
  Percy 6 sene önce öldü. O zamana kadar ilişkimizle ilgili çok garip söylentiler geliyordu kulağıma ama aldırmıyordum. Fakat ölümünün ardından amcam; bana o güne kadar sakladıkları aile sırrını açıkladı. Eşimin babam olduğunu söylüyordu. DNA testi yaptırdım ve korkunç gerçeği öğrendim. Percy’nin babam olduğunu bildiğini sanıyorum. Benim tepkimden korktuğu için gerçeği söylemediğine inanıyorum.
  Uzun süredir psikolojik tedavi gören 60 yaşındaki Spruill başka kardeşleri olduğunu ve onları bulmak için hikayesini basınla paylaştığını söyledi.
  Spruill, ayrıca hikayesinin anne-babasını tanımayan çocuklar için ibret olmasını istediğini söyledi.
   


  Yazan: Kingmortall
 2. Yok artık :s Tövbeee vallahi insana kafayı yedirtir bu olay. İntihar sebebi.
   
 3. Yazık ya :(
   
 4. Hayret yav
   
 5. :oha:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 13:13