Kobe Bryant Beşiktaş'ta

Sponsorlu Bağlantılar

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Kobe Bryant Beşiktaş'ta
Başkan Yıldırım Demirören bizzat telefonla görüştü. THY sponsorluğu kabul etti... Bir dünya yıldızı daha Beşiktaşlı oldu. Beşiktaş, Türk basketbol tarihinin en büyük transferini gerçekleştirmek üzere...

Geçen sezon Allen Iverson’a Siyah-Beyazlı formayı giydirerek Amerikalılar’ı bile şaşırtan, geçtiğimiz günlerde ise Deron Williams’ı kadrosuna katan Kara Kartal, Los Angeles Lakers’lı Kobe Bryant’la da prensip anlaşmasına vardı. Önümüzdeki hafta Amerika’ya gidip bizzat Kobe’yle görüşmeyi planlayan
Kara Kartal, Los Angeles Lakers'lı Kobe Bryant'la da prensip anlaşmasına vardı

Başkan Yıldırım Demirören, dün fikir değiştirip telefonun başına geçti.

Kobe’yle uzun bir görüşme yapan Demirören, ABD’li yıldızı Beşiktaş’a gelmeye ikna etti. Ardından basketbol şubesinden sorumlu yönetici Şeref Yalçın, transferin detayları için Kobe ve menacerleriyle uzun bir konuşma gerçekleştirdi. Yapılan pazarlıklar sonrası, kesin anlaşma sağlandı. Başkan Demirören bir sonraki görüşmesini ise Kobe Bryant’ı reklamlarında oynatan THY yetkilileriyle yaptı. THY, Kobe’nin transferi için sponsor olmayı kabul edince, transferin önünde engel kalmadı. ‘1 Eylül’de İstanbul’dayım’ Kobe’nin, Demirören’le yaptığı görüşmede, “Allen’la (Iverson) konuştum.

Bana Türkiye ve İstanbul hakkında inanılmaz şeyler anlattı. Deron da (Williams) çok yakından tanıdığım bir isim. 1 Eylül’de İstanbul’da olabilirim” dediği öğrenildi. Beşiktaş’ın bu transfer için kasasından sadece 300 bin dolar çıkacağı, geri kalan tüm maliyeti THY’nin karşılayacağı bildirildi.

Efes Pilsen’in de Kobe için son anda devreye girdiği ancak teklifin kabul görmediği ileri sürüldü.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Sonunda Aldık :)

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Sen bizimsin :oke:

greenmile

greenmile

Üye
türkiyeyi katara çevirdi bu adamlar ortada bi başarı olmaması ayrı dava ne diyelim hayırlı olsun

fireman87

fireman87

Üye
Çoğu fenerbahçeli taraftar gelmez, bu size bakmaz, alamazsınız, gücünüz yetmez gibişey sarfetti. Brayt hepsine ettiği lafları yedirdi. Vatana millete en önemliside beşiktaşıma hayırlı olsun!

greenmile

greenmile

Üye
geçen sene bi tane daha geldi fırtınalar estirdi mesele gelmesi değil parayı verirsen bende gelirim mesele takıma ne katkı vereceğidir anlatabilmişimdir umarım:)

fireman87

fireman87

Üye
Tamam o kısımda sorun yok, Siz gelmez dediniz. Katkı sağlayamaz demediniz. :oke:

greenmile

greenmile

Üye
kim dedi ya resmi açıklama mı var?Gelir hatta daha iyileri de gelir parayı verirsen tabii,ama unutma nbade lokavt bitince ne olur bilinmez

India

India

Üye
İşin iyi yanından bakalım birde kobe bryant Türkiye'de

fireman87

fireman87

Üye
İlla olumsuz seyler söylicekler ya, egolarını tatmin edicekler ya. Başka ne denilebilir..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben gelmez diyorum =)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
helal olsun valla gelirse iyi olur :)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
diablos ali nerdesın hanı hayal ürünüydü almamız :ehe
noldu:pro:
hayırlı olsun besıktasıma yakısırdı zaten böyle bir anlasma:good:

PureFood

PureFood

Üye
Lokavt bittiği anda yalnız NBA'e postalancak :pro:

Hem kesin geldi diye bişey yok ki ama durun prensipte daha.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çok büyük kumar oynuyor Beşiktaş ...
Yine tekrarlıyorum : Ben Kobe nin geleceğine ihtimal vermiyorum ...:)

fireman87

fireman87

Üye
Umarım gelir, gelirde seni susturur başta :oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
fireman87

fireman87

Üye
Tuba.Erva

Tuba.Erva