KOAH Türkiyede en sık görülen 4.Hastalık oldu


Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Dünya Sağlık Örgütü DSÖ'nun sigara tarafından KOAH hastalığı en sık sakat bırakılan hastalıklar arasında 13. sırada Türkiyede ise 11.sırada bulunmaktadır. 2020 yılı tahmin hesaplarına göre Türkiyede 3.sıralarda daha da yaygın olması tahmin ediliyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: Genc007 ve sinan yüksel
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Bu işler öyle paket üzerine ciğer, kadavra resmi koymakla, yazı yazmakla, zam yapmakla olmuyor.
Bu zıkımı kullananların hepsi zararlı olduğunu biliyor zaten. Sağlıklı yaşam konusunda daha ciddi adımlar atılmalı :hmmm
 
  • Beğen
Tepkiler: Genc007 ve Murat Alper
vedat1966

vedat1966

Üye
-- Sigara içenlere sağlık sigortası daha pahalı olmalı.
-- Sigara içenler kamu kurum ve kuruluşlarında çalıştırılmamalı.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
  • Beğen
Tepkiler: Genc007 ve Murat Alper


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada iletis[email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt