Strateji Knight Age Online

Sponsorlu Bağlantılar

sailfish

sailfish

Üye
    Konu Sahibi
Knight Age Online

Selamunaleyküm arkadaşlar bu oyunu keşfettim güncel oyundur, bütün platformlarda oynanılabiliyor tabi ki Nokia içinde java sürümü ile oynayabilirsiniz. Oyunu kısaca anlatayım, Knight Age Online internet bağlantılı oyundur 2 boyutlu fakat çokta zevkli level atlamalı bir oyundur görev yapıyorsunuz her 10 lvl sonu boss yani patron denilen devler var onlardan değerli itemler düşüyor, oyunda itemlerin renkleri vardır şeffaf=>mavi=>sarı=>mor=>turuncu yazım sırasına göre değeri artıyor turuncu bulursanız atmayın :D günlük görevler vardır wolf village de onları yapın ayrıca oyunda takımlar vardır oyunu endonezyalılar açık ara liderler ırası gerçek biraz oynadıktan sonra nedenini anlarsınız, şunu da söyliyim oyunda Türkçe nick kullanırsanız Türklere rastlama şansınız çoğalacaktır, şimdiden bol şans, sorularınız olursa yoruma yazabilirsiniz 80 levela kadar oynamışlığım vardır :)

Oyunun sitesi:
Direk indirme linki:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli ve BLasTeaR

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Selamunaleyküm arkadaşlar bu oyunu keşfettim güncel oyundur, bütün platformlarda oynanılabiliyor tabi ki Nokia içinde java sürümü ile oynayabilirsiniz. Oyunu kısaca anlatayım, Knight Age Online internet bağlantılı oyundur 2 boyutlu fakat çokta zevkli level atlamalı bir oyundur görev yapıyorsunuz her 10 lvl sonu boss yani patron denilen devler var onlardan değerli itemler düşüyor, oyunda itemlerin renkleri vardır şeffaf=>mavi=>sarı=>mor=>turuncu yazım sırasına göre değeri artıyor turuncu bulursanız atmayın :D günlük görevler vardır wolf village de onları yapın ayrıca oyunda takımlar vardır oyunu endonezyalılar açık ara liderler ırası gerçek biraz oynadıktan sonra nedenini anlarsınız, şunu da söyliyim oyunda Türkçe nick kullanırsanız Türklere rastlama şansınız çoğalacaktır, şimdiden bol şans, sorularınız olursa yoruma yazabilirsiniz 80 levela kadar oynamışlığım vardır :)

Oyunun sitesi:
Direk indirme linki:

Merhaba.
Paylaşım için teşekkürler..
Görsel için koyduğunuz linki kopyalayıp altta, sarı ile işaretlediğim yere koyarsanız, konuya olan ilgi çoğalır.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Konuya dönersek;
Oyun güzele benziyor. Ve tüm platformlar için de oynanabilir durumda.
Ayrıca Java kullanıcıları için geliştirici resmen abanmış güncellemelere.. (sürüm farkı var)

Bir bakalım..
Tekrar teşekkürler..
(şuradaki etkinlik yüzünden smile/ifade kullanıp duygularımı ifade edemiyorum, o yüzden böyle hödük olarak görmeyin)

Ekli dosyalar

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Teşekkürler

#

sailfish

sailfish

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba.
Paylaşım için teşekkürler..
Görsel için koyduğunuz linki kopyalayıp altta, sarı ile işaretlediğim yere koyarsanız, konuya olan ilgi çoğalır.

Konuya dönersek;
Oyun güzele benziyor. Ve tüm platformlar için de oynanabilir durumda.
Ayrıca Java kullanıcıları için geliştirici resmen abanmış güncellemelere.. (sürüm farkı var)

Bir bakalım..
Tekrar teşekkürler..
(şuradaki etkinlik yüzünden smile/ifade kullanıp duygularımı ifade edemiyorum, o yüzden böyle hödük olarak görmeyin)
Aynen o görsel için hızlıresim belki işe yarar dedim de olmadı mobilden de olmuyor o küçük menü çıkmıyor valla postu düzenlemeye yetkili biri varsa halledebilir yoksa en kısa zaman da ekliyeyim,gülücük önemli değil kardeşim :D senin yerinede koyayım :D

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
onurw58

onurw58

Üye
Yemin ediyorum zamanında deli gibi bu tarz syöniana oyun aradım.Anrufeni buldum oda serverleri kapalı çok üzüldüm bu tür retro oyunlara hastayım şimdi bıraktık symbianı çıkmış üzdü neyse paylaşım için teşekkürler
biliyorum androidtede var ama symbianda oynaba bi başka keyif verir

sailfish

sailfish

Üye
    Konu Sahibi
@onurw58 kardeşim oyunu 8 ay oynadım bu kadar çok saran oyun ilk defa gördüm oyunu arka plana alıp çarı kasıyorum zevkli oluyor oyun bayadır varmış minumum 2 yıl varmış nasıl haberimiz olmaz bilemedim :(

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Düzenlendi///

#

Son düzenleme:
sailfish

sailfish

Üye
    Konu Sahibi
@İhtiyar.. kardeşim alt postta da benzer yorum yapmışsın, kardeşim bura Symbian bölümü yanlış bölümdesin bunu İOS oyun bölümüne yazsan daha yararlı olur senin için :)

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar. ve BLasTeaR

MaxipmaN

Üye
sitede truva atı olabilir

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Aynen o görsel için hızlıresim belki işe yarar dedim de olmadı mobilden de olmuyor o küçük menü çıkmıyor valla postu düzenlemeye yetkili biri varsa halledebilir yoksa en kısa zaman da ekliyeyim,gülücük önemli değil kardeşim :D senin yerinede koyayım :D

Merhaba
Görsel eklemek için HızlıResim'den yüklerken her zaman altta da işaretlediğim yerden alıp cevaplama panelindeki (kırmızıyla işaretlediğim) resim ekleme ikonuna tıklayarak ekleyebilirsin.
İlgin için teşekkürler, şampiyon olmuşum:gul:

sitede truva atı olabilir

Merhaba.
Siz tam olarak hangi linkte hata aldınız? (neyi indirirken)
Ben online tarama yaptım, 68 adet antivürs'ün analiz ettiği hepsinde temiz çıktı. İçlerinde Eset de var.
Buyrun

Ekli dosyalar

MaxipmaN

Üye
Merhaba
Görsel eklemek için HızlıResim'den yüklerken her zaman altta da işaretlediğim yerden alıp cevaplama panelindeki (kırmızıyla işaretlediğim) resim ekleme ikonuna tıklayarak ekleyebilirsin.
İlgin için teşekkürler, şampiyon olmuşum:gul:

Merhaba.
Siz tam olarak hangi linkte hata aldınız? (neyi indirirken)
Ben online tarama yaptım, 68 adet antivürs'ün analiz ettiği hepsinde temiz çıktı. İçlerinde Eset de var.
Buyrun

siteye girerken giremedim ki :ehe.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
siteye girerken giremedim ki :ehe.
Nasıl yani?
Avg Protection bende de virüs buldu, hemen kaldırdım.
Arkadaşlar oyun firmasından resmi bir açıklama gelene kadar yüklemeyin. (en azından mağaza üzerinden durumu dile getirebilirsiniz)

jazera42

Üye
10 level oldum hiçbiryere ışınlanamadım siteden eposta üzerine üyelik mi istiyor account bölümü şifre kullanıcı adı kabul etmiyor üstelik çar silindi yardım

sailfish

sailfish

Üye
    Konu Sahibi
10 level oldum hiçbiryere ışınlanamadım siteden eposta üzerine üyelik mi istiyor account bölümü şifre kullanıcı adı kabul etmiyor üstelik çar silindi yardım
İlk önce şunu söyliyim oyunda bi eksiklik veya hata diyelim şudur ki; mesela hesap oluşturduğun zaman eposta yerine ne olursa yazabiliyosun yani sonu @hotmail.com ile bitmese de olur ismini dahi yazabilirsin ve isterseb şifre yenileme oyunda yapılıyor epostaya mesaj göndermiyor, gelelim senin sorununa wolf villageye git sağ altta adam var adını unuttum ona git bütün hesap ayarlarını düzenleyebilirsin ordan hesabını aktif edebilirsin sonra istediğin gibi oynayabilirsin, ordan şifre belirliyosun, hatırlamışken şunu söyliyim elmaslarını hiç harcama ilerde lazım olabilir pet yani hayvan alıyosun yüksek levellı charlarda görmüştürsün +60 da sahip oluyosun 150 elmasa yumurta alıyosun :D

jazera42

Üye
Allah razı olsun kardeşim adamı buldum yaptım bir yanlışın var hotmail yahoo gmail yazmak gerekiyormuş. Oyunu alta indiriyom kendi kasılıyor süper oyun eyvallah
Oyunla ilgili tüyolar varsa itemler altın elmad vb. Özele söyle :D

sailfish

sailfish

Üye
    Konu Sahibi
Benim oynadığımda o hotmail sorunu vardı demekki güncelleme ile halletmişler :)

jazera42

Üye
oynayan varsa buluşalım oyunda ekleyeyim

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
oyunu açtım oynuyorum ama nasıl görev yapıcam anlamadım?
@noss_bar türkçe yapılabilir mi?

sailfish

sailfish

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
oyunda adın ne?

Üst Alt